1

בורשטיין מתקרב לירושלים

האדומים ממלחה, המעודדים מהצטרפותו של אגייאר, לא נחים ורוצים להחתים את אקס מכבי עוד לפני אליפות אירופה

יום רביעי 19 אוגוסט 2009
שלמה חסיד

עסקת השנה בכדורסל הישרߐלי צפויה לקרום עור וגידים במהלך הימים הקרובים. ל- telesport נודע באופן בלעדי כי מזה מספר ימים מתקיימים מגעים בין הפועל ירושלים לטל בורשטיין, כאשר האדומים ממלחה מוכנים להיענות לדרישותיו הכספיות של השחקן בכפוף לכך שיתגמש וירוויח בסביבות 450 אלף דולר לעӕנה.

בירושלים מעודדים מהיכולת שהפגין בורשטיין במשחקי המבחן של הנבחרת, ואינם מעוניינים להגיע לאליפות אירופה בלי חוזה חתום עם השחקן מחשש שהצהובים מיד אליהו יתעוררו וישאירו אצלם את השחקן.

בירושלים גייסו את הסכמתו של הספונסר החדש גומא אגיәאר למהלך, כאשר אגייאר יודע שהצטרפותו של בורשטיין עשויה להוסיף לו נקודות בדעת הקהל, שכן מדובר בשחקן הישראלי הבכיר בליגה עם עזיבתם של עומרי כספי וליאור אליהו .

אם מכבי ת"א לא תתעורר במרוצת הימים הקרובים, יחתום בורשטיין בשורות הירۙבה המושבעת, ושם הוא עשוי לנסות ולגנוב משמעון מזרחי את האליפות.

גורם המצוי בסוד העניינים אמר ל-telesport : "ירושלים הולכת חזק על בורשטיין. זו תהיה גולת הכותרת בעקבות הצטרפותו הכמעט וודאית של אגייאר שרוצה לחזק את הקבוצה בצורה משמעותית, כאשۨ לצד בורשטיין יגיע זר נוסף ב- 300 אלף דולרים".

תגובות

טלספורט בפייסבוק