יעקוסי חתם בבני השרון

מושון יעקזסי שגדל במכבי רעננה ישחק בעונה הבאה בבני השרון. אלדד אקוניס: 'אני מאד שמח על חזרתו של יעקוסי הביתה, רצינו אותו מתחילת הקיץ'

יום חמישי 20 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT

 בני השרון השלימה את הסגל הישראלי הבכיר שלה, כשהחתימה את הסנטר מושון יעקוסי (בן 28, 2.03 מ'), ששיחק בעונה שעברה בעירוני נהריה לעונה עם אופציה לעונה נוספת.

בבני השרון השלימו מהלך של החזרת שחקנים הביתה. אחרי שאורי יצחקי חתם כבר לפני שנה, הוחזרו השנה לשרון דורי אסף, שגדל בנוער של הרצליה וכעת יעקוסי, שגדל ברעננה.

יעקוסי חוזר לשחק אחרי עונה בה עבר פציעה קשה בברכו במהלך משחק גמר גביע ווינר ובגינה נעדר כל העונה. שנה לפני כן הייתה מהטובӕת בקריירה שלו, במדי עירוני אשקלון, שם העמיד ממוצעים של 5.5 נק', 4.3 ריב' וגם הציע נישואין לאשתו דהיום בשידור חי.

יעקוסי כאמור החל את הקריירה במכבי רעננה, שם שיחק בעונות 98/99 ו 99/00. לאחר מכן ירד לליגה הלאומית ושיחק בהפועל לב השרון, אחרי ששיۗק בקרית אתא בעונת 00/01 עזב לארצות הברית ושיחק 3 עונות באוניברסיטת פורדהאם.

בעונת 05/06 חזר לארץ ושיחק במדי הפועל תל-אביב, בשתי העונות שלאחר מכן שיחק כאמור בעירוני אשקלון.

יו"ר הקבוצה אלדד אקוניס: "אני מאד שמח על חזרתו של יעӧוסי הביתה, רצינו אותו מתחילת הקיץ ובהחתמתו השלמנו מהלך של החזרת כמה וכמה שחקנים הביתה, ביחד עם אורי יצחקי, דורי אסף ועוד 2-3 שחקנים צעירים שיצורפו לסגל יהיו לנו לפחות 5 שחקני בית העונה, משהו שלא הרבה קבוצות יכולת להתגאות בו. בנוסף להיות שחקן מצוין, יעקוסי הוא גם בנאדם עם אופי יוצא מן הכלל שהוא נכס לכל קבוצה וכך אנחנו מקווים שיהיה גם בבני השרון."

הסגל הישראלי הבכיר של בני השרון מונה כעת את הקפטן ארז כץ, דורי אסף, אורי יצחקי, בן רייס ויעקוסי והקבוצה מתכוונת להחתים לפחות עוד שני ישראלים צעירים לה۩למת הסגל.

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק