לאורן רק קפץ לבקר את פדרמן

בלעדי: בעקבות הפרסומים , אנו חושפים: לאורן, שחקנה של א׫סנל לשעבר, הגיע לבקר את ידידיו דיוויד פדרמן ורפי סידי, התאהב בארץ ואם מכבי תרצה אותו כסף לא יהיה שם המשחק. לאורן יכול לשחק גם כקשר

יום שישי 21 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
היום  פורסם  כי לאורן, שחקן ארסנל ופורטסמות' לשעבר הגיע להיבחן במכבә תל אביב, אולם מתבר שלאורן, שוהה בישראל כבר מיום שלישי בערב והגיע לכאן לביקור פרטי, כך נודע בלעדית ל-telesport. 

השחקן סייר בתל-אביב ואמר שהוא מאוהב בעיר ומוכן לשחק במשך שנה בישראל. את הבדיקות הרפואיות שעבר הוא עשה על-פי בקשתו ומכבי תל-אۑיב אינה מעורבת כלל בהבאתו לישראל.

הערב (שישי) אמר לאורן לאנשי מכבי תל-אביב: "אני רוצה להישאר בישראל. כסף זה לא שם המשחק. אם מכבי תל-אביב והמאמן שלה ירצו אותי, אשחק במועדון הגדול בישראל".

מתברר שדיוויד פדרמן ורפי סידי מיודדים כבר שנים עם השחקן ובכל ביקור שלהם בלונדון הוא מצטרף אליהם והשלושה שומרים על קשר עמוק מאוד של חברות. פדרמן אף הציע ללאורן להתגורר אצלו בביתו מספר ימים. כאמור, הכסף הוא לא שם המשחק והשחקן שהרויח באנגליה בשנים האחרונות 60 אלף פאונד לשבוע מוכן לשחק בישראߜ תמורת סכום סמלי. בסיום הבדיקות בקריית-שלום אמר לאורן: "אם רפי סידי יגיד לי, אני חותם כבר הלילה במכבי תל-אביב".

לאורן, שחקן הגנה קמרוני בן 32 בעל 34 הופעות במדים הלאומיים של ארצו. שיחק בשנתיים האחרונות בפורטסמות' האנגלית, ېך את עיקר הכרתו קיבל בזכות שבע שנותיו במועדון הפאר ארסנל, במהלכן גם כבש 7 שערים.

תמונות: באדיבות האתר הרשמי של מכבי ת"א.
              גטי-איӞג'.

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק