דיוקוביץ' ופדרר בגמר סינסינטי

כמו בשנה שעברה, דיוקוביץ' ניצח את נאדאל בחצי גמר סיӠסינטי 1:6, 4:6. בחצי הגמר השני, ניצח המדורג מספר אחת בעולם, פדרר, את אלוף השנה שעברה, מארי- 2:6, 6:7

יום ראשון 23 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT
 לאחר שהפסיד לו בחצי הגמר השנה שעברה, התייצב הלילה רפאל נאדאל (3) מול נובאק דיוקוביץ' (4), בחצי גמר טורניר סינסינטי שבארה"ב ( ע"ס פרסים של 3 מיליון דולרים).

הסרבי, צירף את המאמן הבכיר טוד מרטין במטרה לשפר את דירוגו ואכן הוא פתח את המשחק היטב כשהוא מפגין ביצועים טובים מהקו האחורי ושובר את משחקון ההגשה הראשון של נאדאל.

הספרדי הצליח להציל משחקון, אך דיוקוביץ', בӢזרת חבטות מדויקות ועוצמתיות, הצליח לעלות ליתרון -1:3 במשחקונים ומשם דהר לניצחון במערכה הראשונה כולה בתוך חצי שעה בלבד- 1:6.

המערכה השנייה נפתחה לאחר משחקון ראשון מפרך, שהסתיים בניצחונו של נאדאל. אך דיוקוביץ' שב לתמונה כששבר את נאדאלĠועלה ליתרון 2:3 במשחקונים. דיוקוביץ' הצליח עד מהרה לעלות ליתרון מבטיח 3:5,  נאדאל הספיק לעכב אותו כשניצח את המשחקון הבא, אך זה היה מעט מדי ומאוחר מדי בעבור הספרדי, שנראה חלוד ולא עמד ביכולת המצוינת של הסרבי, שניצח בתוך שעה וחצי בלבד.

נראߔ כי נאדאל, ששב לשחק לאחר היעדרות בת 3 חודשים במהלכה החמיץ את טורניר ווימבלדון ואת הרולאן גארוס, ייאלץ להוריד עוד חלודה רבה לפני שישוב לכושר שהיה בו לפני הפציעה בברכו.

מוקדם יותר, ניצח המדורג מס' 1 בעולם- רוג'ר פדרר, בחצי הגמרĠהשני, את אלוף השנה שעברה, הסקוטי אנדי מארי (2). השוויצרי ניצח די בקלות בתוך שעה וחצי- 2:6, 6:7, כשהוא שובר את מארי פעמיים במערכה הראשונה, ומנצח אותו בשובר שוויון בשנייה (8:10) לאחר שגיאה כפולה של מארי.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק