נצטרך רמת מוכנות גבוהה

מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי, לקראת המשחק מול רד בול זלצבורג: "אנו חייבים לשחזר את המשחק ההגנתי שהפגנו באקטובה ובזלצבורג". יניב קטן: "לעולם איננו יודעים כטצד משחק כדורגל מתפתח"

יום שני 24 אוגוסט 2009
אשר גולדברג

יממה לפני משחק הגומלין במוקדמות ליגת האלופות בין מכבי חיפה לרד בול זלצבורג (1:2 לחיפה במשחק הראשון) ערכו אנשי מכבי חיפה מסיבת עיתונאים  לפני שידברו במגרש.

לאירוע התייצבו מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי והקפטן יניב קטן בפני סוללת העיתונאים באצטדיון רמת גן והפגינו ביטחון רב ביכולתם להשלים את המשימה אותה החלו בשבוע שעבר בזלצבורג.

המאמן, אלישע לוי ביקש להבהיר בתשובה לשאלה אם יחול שינוי בסגנון משחקה: "מי שמכיר אותנו, יודע שיש לקבוצה סגנון מיוחד ואין זה סוד שאנו יודעים לשחק התקפי. יחד עם זאת, אנו חייבים לשחזר את המשחק ההגנתי שהפגנו באקטובה ובזלצבורג, להיות אחראים מאۓ בחלק האחורי ויחד עם זאת לתקוף כהרגלנו"

לוי שבשנה האחרונה עבר מספר לא קטן של רגעי שיא בקריירה האישית שלו הוסיף: " אני לא חושב על עצמי ולרגע לא עולה בראשי מה אני אמור להרגיש בשעות כאלה, כאשר המשימה היא להעפיל לבית האלופות.


יניב קטן מול זלצבורג בשבוע שעבר

"מכבי חיפה הוא מועדון שעוזר לי ולמאמנים שקדמו לי, ולפני שאני חושב על הצלחתי, חשוב לߙ יותר לדאוג איך מצליחים במשחק מול קבוצה טובה שמגיעה לכפר על הפסדה הביתי. נצטרך להגיע לרמת מוכנות גבוהה שתסכל את התוכניות האוסטריות ותעזור לנו להשלים את המטרה".

גם הקפטן יניב קטן, אחד משני השחקנים שנטלו חלק בקמפיין הקודם של בית האלופות (יחד עם אלון חרזי) סבור שהאוסטרים, למרות ההפסד, הם קבוצה טובה ומסוכנת: "לעולם איננו יודעים כיצד משחק כדורגל מתפתח. השחקנים שלנו מצפים בכליון עיניים למשחק מחר (שלישי) כשרק מטרה אחת לנגד עיניהם, השלמת המשימה. הוכחנו שאנו מספיק טובים וחזקים, המӘרה היא לנצח ואני מקווה שאחרי המשחק כולנו נחגוג".

תמונות: באדיבות האתר הרישמי - מכבי חיפה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק