קמפבל חתם בנוטס קאונטי

הבלם סול קמפבל בן ה-34 עשה את כל הדרך למטה מפורטסמות' מהפרמיירליג לנוטס קאונטי מהליגה הרבטעית באנגליה, בשורותיה חתם על חוזה ל-5 עונות: "לא אכפת לי להתחיל מחדש"

יום שלישי 25 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT

סול קמפבל, שחקנה של פורטסמות ב-3 העונות האחרונות, חתם הערב (שלישי) על חוזה ל- 5 עונות בנוטס קאונטי מהליגה הרביעית באנגליה. הבלם הצטרף לסוון גוראן אריקסון, שהדהים את עולם הכדורגל עם מעברו לנוטס קאונטי לתפקיד מנהۜ מקצועי.

קמפבל אמר הערב לאחר החתימה: "למועדון הזה יש אמביציות גדולות, ואני רוצה להיות חלק מזה. זה הולך להיות שונה ממה שאני רגיל אליו, אבל לא אכפת לי להתחיל מחדש. אומנם זה לרדת למטה, אבל המועדון הזה שואף לעלות למעלה ӕאני מאמין שזה יקרה. זה אתגר, ואני מוכן לו".

"היו לי הצעות מהפרמיירליג, אך הן היו קצרות טווח ואני חייב לחשוב על עתידי. אני מתכוון לשחק לפחות ב-3 העונות הבאות, ולאחריהן אשקול את המשך דרכי. אני רעב לשחק כדורגל, זה בۓם שלי". 

מנג'ר ארסנל ארסן ונגר הגיב על המעבר ואמר: "אני מופתע מההחלטה של סול לרדת שלוש ליגות, ואני חושש שלא יהיה לו קל להתמודד עם זה. הזמן יגיד אם זו היתה החלטה נכונה".

ונגר המשיך ואמר: "השאלה אם זו החלטה מקצועית שלו ככדורגלן או ממחשבה עתידית על רצונו להשתלב בקבוצה אחרי פרישה ממשחק פעיל. בטווח הקצר הוא יסבול, בטווח הארוך זו יכולה להיות החלטה נכונה".

הבלם בן ה-34, אשר גדל במחלקת הנוער של טוטנהאם, מחזיק ב-73 הופעות בנבחרת האנגלית. כן שיחק קמפבל בשורותיה של ארסנל מ- 2001 עד 2006, אז עבר לפומפי.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק