אל תספידו אותנו מהר

הגרלת ליגת האלופות: שחקני מכבי חיפה לקחו בקור רוח!את ההגרלה הטרייה. שלומי ארבייטמן סיכם בהומור: "אנחנו נרוץ גם ללא חימום מולם". משומר: "אפשר לקחת מכל קבוצה 3 נק'"

יום חמישי 27 אוגוסט 2009
אשר גולדברג

שחקני מכבי חיפה לקחו את ההגרלה בקור רוח ובהבנה,  כאשר באיירן מינכן, בורדו ויובנטוס האיטלקית בדרך לרמת גן. 

מאמן מכבי חיפה אלישע לוי התייחס להגרלה: "קיבלנו קבוצות מצויינות וחזקות. אנחנו נעשה את הכי טוב שאפשר, תהיה חוויה גדולה לקהל הישראלי והכדורגל הישראלי בפרט". 

אלישע הוסיף: "לא ציפנו למצוא משהו קל. הרבה רצו את ברצלונה את מילאן, אני מקווה שלא נחטוף בראש. אני חושב שההגרלה טובה, ߧבוצות אטרקטיביות. הקהל יהנה, תהיה חווית כדורגל. צריך לשאוף בכל משחק לקחת נקודות".

על החיזוק הצפוי: "אנחנו נתחזק נקודתית. בכל החוליות אנחנו רוצים להתחזק, גם בהגנה בקישור ואף בהתקפה. אנחנו לא רוצים לפגוע בתפקיד שיש לנו". 
מאמן מכבי חיפה התייחס גם לקפטן יניב קטן: "יניב התבגר, הוא לוקח אחריות. מנהיג את הצעירים. לוקח יוזמה ומתרגל לתפקיד החדש".

חלוץ מכבי חיפה, שלומי ארבייטמן אמר: "אין ספק זו הגרלה קשה מאוד. יגיעו לכאן קבוӦות מהטופ של אירופה. אל תספידו אותנו כל כך מהר. אין ספק שנראה את הקבוצות נרוץ ללא חימום.אלישע מאמן גדול, הוא יכין אותנו מצויין. נגיע לתקוף ונרצה לנצח. 

" אין ספק שאיצטדיון רמת גן יהיה מלא. תהיה אווירה מדהימה, האוהדים יהנו מאיתנו". ארבייטמן התייחס גם לעומס המשחקים והמאבק גם על האליפות בליגת העל: " יהיו הרבה משחקים העונה, יהיה סגל מצויין שחקנים יצטרפו. שחקנים גם ינוחו. זו עבודה של אלישע, תהיה רוטציה ביניהם".  

המגן הימני, איילĠמשומר: "אפשר לקחת מכל קבוצה שלוש נקודות. נגיע למשחקים ניתן את הכל ויהיה בסדר. יהיה משחקים טובים". 

תמונה: באדיבות האתר הרישמי - מכבי חיפה.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק