בית כמעט בלתי אפשרי

האם להפועל תל אביב יש סיכוי לסיים באחד משני המקומות הראשונים בבית ג' ולהעפיל לשלב הבא? ניר לוין לא חושב שזה יקרה

יום שישי 28 אוגוסט 2009
ניר לוין

 הפועל תל אביב קיבלה הגרלה קשה. מאוד קשה, אפילו מאוד מאוד קשה. מבן ארבע הקבוצות די ברור שאין להפועל סיכוי לסיים ראשונה. מקום שני? זה יהיה מסובך.

המבורג היא לא רק קבוצה גרמנית. היא קבוצה גרמנית בכושר מצוין. הקבוצה הזו פתחה את העונה נהדר והשיגה עד  כה7 נקודות מתוך 9 אפשריות. המבורג משחקת נהדר ובכושר כזה אין להפועל תל אביב שום  סיכוי, לא בבלומפילד ולא בגרמניה . אני משוכנע במאת האחוזים שהמבורג תסיים ראשונה את הבית הזה.

סלטיק זה סיפור אחר. היא לא בכושר טוב. ארסנל בשני המשחקים מולה במוקדמות האלופות, פשוט שחטה אותה. לסלטיק לא היה סיכוי. אבל סלטיק היא קבוצה סקוטית טיפוסית. מצוינת בבית ובינונית בחוץ.

כשאימנתי את הפועל תל אביב פגשנו למפגש כפול את גלאזגו ריינג'רס. ניצחנו בבۜומפילד 0:1 והובסנו 1:4 בסקוטלנד. אני לא מאמין ששחקני הפועל יכולים  להשיג נקודה בסקוטלנד. בטח לא שלוש נקודות. בבלומפילד אפשר לחלום על הכל.

וראפיד וינה? אני שיחקתי במדי הפועל פתח תקווה מול ראפיד וינה. כמעט ועברנו אותם, אבל היה חסר לנו שער אחד. מאז הכדורגל האוסטרי בירידה גדולה וראינו את זה ביכולת של רד בול זלצבורג. גם ראפיד קבוצה בינונית. אפשר לנצח אותה גם בישראל וגם באוסטריה.

אז האם הפועל תעשה את זה? לא ברור. מה שכן ברור שיהיה לא רק קשה. יהיה גם מעניין.

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק