ניצחון לקלינגר, הפסד ללחמן

קפריסין: פתיחת העונה באי השכן, סידרה לקלינגר וקבוצתו א.א.ל לימאסול ניצחון 0:1 על דוקסה. לומן ופאפוס הפסידה בחוץ. בלגיה: 90 דקות לזיו בניצחון לוקרן. טורקיה: בלילי שותף, אנטליהספור הפסידה

שבת 29 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT

לאחר החגיגה של אפועל ניקוסיה באמצע השבוע וההעפלה ההיסטורית לליגת האלופות, חזרה הליגה הקפריסאית לתבנית הרגילה. ניר קלינגר וקבוצתו א.א.ל לימאסול ניצחה 0:1 את דוקסה קאטוקופיאס. איל לחמן ופאפוס הפסידו בחוץ. 

הליגה הקפריסאית יצאה לדרך היום (שבת) ניר קלינגר וקבוצתו, א.א.ל לימאסול השיגו ניצחון בכורה על דוקסה קאטוקופיאס. שער הניצחון נערך בדקה השביעית על ידי וארגס. 

גם איל לחמן פתח בכורה בקפריסין עם קבוצתו לשעבר של ניר קלינגר, פאפוס. לחמן וקבוצתו הפסידו 3:2 מול אומניה ניקוסיה במשחק רווי שערים.  קבוצתו של לחמן נקלעו לפיגור 3:0, מצמד של אלונפטיס (24,67) ואגויאר. פאפוס ניסתה לחזור כאשר ӑה (76) וצ'יליאס (90) כבשו לפאפוס מעט מאוחר מדי. 

בליגה הבלגית, יואב זיו שותף בהרכבה של לוקרן, שניצחה 1:4 את מוסקרון. כבשו ללוקרן: יאנצ'יאק (26), סמאגיץ' (31) וצמד של סוקוטה (43,51). למפסידים: מאחה (75).

בליߒה הטורקית, פיני בלילי שיחק 58 דקות בלבד בהפסד של אנטליהספור 2:1 מול אסיקיסהריספור. הקבוצה של בלילי עלתה ליתרון כבר בדקה ה-2, כאשר זנגין כבש, אבל צמד של אילמאז (10,19)  תוך תשע דקות, קבעו מהפך.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק