לא זומנו והלשון השתחררה

בנבחרת לא מבינים את מתקפת התגובות של רוברטו קולאוטי ותמיר כהן. הטענה היא שהשניים היו חלשים, פצועים, לא משמעותיים בקבוצותיהם עד המשחקים אתמול ובמקום לקבל זאת מקצועית, הלשון השתחררה

יום ראשון 30 אוגוסט 2009
אשר גולדברג

יכול להיות ששחקנים מרגישים שעידן דרור קשטן עומד בפני סיומו ולכן מרשים לעצמם לפתוח את הפה או להשתמש במקורבים על מנת לעשות זאת נגד אי זימונם לנבחרת ישראל. הפעם מדובר ברוברטו קולאוטי מבורוסיה מינשגלדבאך ובתמיר כהן מקבוצת בולטון.

בנבחרת ישראל לא אהבו בלשון המעטה את הדברים של רוברטו קולאוטי, אשר תקף מילולית את מעשהו של המאמן הלאומי דרור קשטן, בעיקר בזכות הניצחון ביום שישי של הגלדבאך על מיינץ, 0:2, משחק בו שותף רוברטו הארגנטינאי-ישראלי במשך 8Ĺ דקות.

קולאוטי טען שהוא מדבר היישר מתוך ליבו ומאהבתו לנבחרת ישראל ואליו הצטרף הקשר תמיר כהן, שקיבל את מדי הנבחרת אצל דרור קשטן לראשונה, גם כשהיה פצוע ולא שיחק כלל כמעט שנה שלמה בבולטון האנגלית.

גורם בנבחרת ישראל התייחס ߜדברי השחקנים: "הזימונים של קשטן הם מקצועיים. עצוב ששחקנים שלא מוזמנים פתאום לוקחים דוגמאות מגל אלברמן ותוקפים אותו דרך קשטן על שהוא כן קיבל זימון לנבחרת. אלברמן משחק כרגע במילואים של גלדבאך וכבר בקרוב, אחרי שהחלים מפציעה, יהיה בקבוצה הראשונה. זכותם שӜ קולאוטי וכהן להיות לא מרוצים אבל המילים שלהם  או השימוש במקורבים כנגד המאמן הלאומי הוא מעשה מכוער, מעצבן ולא ספורטיבי".

הנבחרת הלאומית תתכנס מחר למחנה אימונים וכן תקיים מסיבת עיתונאים. דרור קשטן יתרגל בהגנה את דקל קינן ואӑי סטרול בהיעדרו של טל בן-חיים המוצהב, כאשר  במשחק מול לטביה צפוי אלירן עטר לקיים בכורה בחוד ההתקפה כבר בזימון הראשון לנבחרת ישראל.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק