לא מבין את הקהל

מאמן הפועל תל-אביב אלי גוטמן זעם על האוהדים ששרקו בוז לביבראס נאתכו. טל בן-חיים: "סיימנו בתיקו בחוץ מול אחת מ-2 הקבוצות הטובות בישראל"

יום ראשון 30 אוגוסט 2009
שלמה חסיד
 אכזבה קשה בהפועל תל-אביב מהתיקו השני העונה שמותיר את הקבוצה קרוב מדי לתחתית הטבלה ורחוק מהמוליכות, מכבי תל-אביב ומכבי חיפה.

מאמן האדומים, אלי גוטמן, דווקא החמיא לשחקנים ותקף את אוהדי הקבוצה. גוטמן אמר אחרי המשחק: "אני גאה בשחקנים שלי. שיחקנו שלושה ימים אחרי משחק לא פשוט בליגה האירופית. עשינו עבודה טובה והגענו להזדמנויות, פשוט לא הצלחנו לנצח. אני לא כועס על אף אחד ולא מאוכזב מאף אחד".

על האוהדיםĠאמר גוטמן: "עובר משהו על המועדון הזה. לפני שנה וחצי אני זוכר ששיחקנו בהרצליה. היינו אז במקום האחרון והקהל עודד אותנו ללא הפסקה. הפעם, בתקופה שקורים לקבוצה דברים טובים, הקהל בוחר לשרוק בוז לביבראס נאתכו. אני לא מבין את זה ולא מקבל את זה".
<͢r/> כובש שער השוויון לזכות מכבי פתח-תקווהȬ טל בן-חיים: "נכון שעדיין לא ניצחנו העונה אבל סיימנו בתיקו בחוץ מול אחת מ-2 הקבוצות הטובות בישראל, הפועל תל-אביב ביחד עם מכבי חיפה. לי היה משחק טוב אבל נפצעתי והתעייפתי ולכן ביקשתי את החילוף".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק