9 בטוחים בהרכב של קשטן

דרור קשטן יתחיל מהערב את תרגול ההרכב שיפתח בשבת נגד לטביה. ההרכב המסתמן: אוואט, שפונגין, קינן, סטרול, בן-דיין, אלברמן, ידין, ברוכיאן, בניון, קטן וברדה. דירוג פיפ"א: ישראל 22 בעולם

יום רביעי 02 ספטמבר 2009
אשר גולדברג

נבחרת ישראל תקיים הערב ברמת-גן את האימון הרציני הראשון והמלא לקראת המפגש בשבת נגד לטביה. אחרי יומיים של פינוק, דרור קשטן ומשה סיני יחזירו את השחקנים למעגל הרצינות ולחשיבה החיובית למשחק שעכשיו כל קמפיין המוקדמות לדרום-אפריקה עומד עליו. 

רק ניצחון של ישראל ישאיר את שלושת המשחקים הבאים בחשיבות ובמתח. המסר שקשטן מעביר הוא ברור: "ניצחון על לטביה וכל הבית שלנו יקבל משמעות חדשה של תקוות להיות במונדיאל". דרור קשטן ומשה סיני יתחילו מהערב Ӝתרגל את ההרכב שאמור לעלות לכר הדשא במוצ"ש. 

למאמנים יש עדיין התלבטות בעמדת המגן הימני בין יואב זיו, קלמי סבן ויובל שפונגין, כשהאחרון זוכה כרגע לעדיפות לנוכח יכולתו הӘובה במשחקי מכבי תל-אביב. בעמדת הקשר האחורי ייבחן קשטן את כשירותו הבריאותית של אביחי ידין מהפועל תל-אביב הסוחב פציעה קלה. אם ידין לא יהיה כשיר, ישחק במקומו בירם כיאל. 

קשטן כבר נעול על ההרכב בחלק הקדמי אחרי שהתברר לו שחלוץ בני-יהודה, אלירן עטר שהיה מועמד להרכב הראשון, פצוע בגבו ולא יכול לשחק נגד לטביה. 

ההרכב המסתמן: דודו אוואט; יובל שפונגין (זיו), דקל קינן, אבי סטרול, דדי בן-דיין; גל אלברמן, אביחי ידין (כיאל), אבירם ברוכיאן, יוסי בניון; יניב קטן ואליניבĠברדה. 

דירוג פיפ"א: עליה של שלושה שלבים לנבחרת, מדורגת במקום ה-22

עוד לפני משחק הנבחרת בסוף השבוע, היום פורסם דירוג פיפ"א ובו עלייה של שלושה מקומות לנבחרת הישראלית. נבחרת ישראל עלתה למקום ה-22 בעולם, כשלפני הדירוג היום היתה ממוקמת הנבחרת במקום ה-25. יריבת ישראל בשבת, לטביה, ממוקמת רק במקום ה-58. הנבחרת השוויצרית ממוקמת במקום ה-15 והיוונים במקום ה-12, למרות שמדובר בירידת מיקום קלӔ לשתי הנבחרות.

כ-20,000 איש הבטיחו עד כה את מקומם באצטדיון רמת-גן במשחק ביום שבת

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק