חיים אלדר יועץ לאגייאר

גומא אגייאר מינה את חיים אלדר ליועצו האישי בענייני בית"ר ירושלים והתקשורת. בינתיים אין אישור לצירופו של מיקי שניידר להתאחדות במקומו של קורנפיין

יום רביעי 02 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
 גומא אגייאר משתלט על בית"ר ירושלים, למרות שהוא מוגדר בינתיים רק כסߤונסר הראשי. אגייאר ממשיך להתראיין לכל מי שחפץ לשמוע מהגיגי העתיד שלו, אבל המיליארדר החדש גם פועל בשטח במהירות.

היום מינה גומא אגייאר את חיים אלדר, ממקורביו של ראש העיר ניר ברקת, לתפקידו יועצו האישי לענייני בית"ר ירושלים והתקשורӪ.  

אלדר יייעץ כבר בקרוב בטיפול של העברת בית"ר ירושלים לבעלותו של גומא אגייאר ויתחיל במו"מ עם הנושים הרבים על מנת שיבטלו את אחיזתם המשפטית בקבוצת בית"ר ירושלים, במאבק שהם מנהלים מול ארקדי גאידמק.

שם ۠וסף שיהיה במועדון הוא מיקי שניידר, מקורבו של אגייאר אשר נכשל אתמול מלהתמנות לנציג בית"ר ירושלים בהתאחדות לכדורגל במקומו של איציק קורנפיין. שניידר יכנס לתפקידו רק בקיץ 2010 כשיתקיימו בחירות חדשות להנהלת ההתאחדות לכדורגל.

גם בצד המקצועי בבۙת"ר ירושלים לא שקט לאחר שבימים האחרונים נרשם על מתיחות בין המאמן יצחק שום ובין שחקניו, ברק יצחקי ואבירם ברוכיאן. כאמור השניים ניסו לצאת לשחק באירופה וכאשר המהלך נכשל, אמר שום שראשם היה במעבר ולא במשחק התיקו 0:0 בדוחא מול בני-סכנין.

בין הצדדים תיערך בקרוב שיחת הבהרה בעקבות האירועים האחרונים. השניים ינסו את מזלם בשנית בחלון ההעברות בחודש ינואר אולם מבהירים כי אין שום מתיחות והיחסים בינם לבין המאמן כרגיל.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9