בניון אמר: סססאמק ערס

קפטן הנבחרת הוחלף בדקה ה-67, במשחק מול לטביה, ירד בזעם מהמגרש, סרב ללחוץ ידיים לקשטן וסיני ונәהל מילים קשות ביותר עם עוזר המאמן

יום ראשון 06 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
סערה גדולה בנבחרת במהלך המשחק מול לטביה. בדקה ה-67 החליט המאמן דרור קשטן להחליף את יוסי בניון, קפטן הנבחרת, על ידי ېבירם ברוכיאן. 

בניון קיבל בזעם את החילוף ובירידה לכר הדשא ברמת גן נראה עצבני והניף ידיים לכל עבר. כשבניון הגיע לאיזור הספסל הישראלי, הוא סרב ללחוץ ידיים כמקובל למאמן הנבחרת דרור קשטן ולעוזרו משה סיני. 

בניון התיישב בצידߙ הספסל, סיני ניגש אליו ובין השניים החל דין ודברים קשה ביותר. למקום הגיע באופן מיידי מנהל הנבחרת, ישראל סוצ'ינסקי, שניסה להרגיע את הרוחות ללא הצלחה. 


לוזון ושחר ביציע. בהתאחדות יחליטו הלילה כיצד לנהוג בבניון

במשך דקות ניראו בניון וסיני מתווכחים וצועקים אחד על השני לעיני עשרות אלפי הצופים באיצטדיון ר"ג. אנשי הנבחרת קיבלו בהלם את המראה המחפיר כמותߕ לא נראה מעולם בנבחרת ישראל, ששחקן מעיז לנהל ויכוח סוער במהלך המשחק, על כר הדשא מול צוות מקצועי כה בכיר. 

עם סיום המשחק התראיין יוסי בניון ואמר: "אני לא מצטער על כלום. לא רצחתי אף אחד. בכדורגל יש עצבים ומדובר בהתנהגەת רגילה. חשבתי באותו הרגע, בגלל הפיגור, שעדיף להחליף מגן. כל שחקן רוצה להישאר במגרש, לא יצאתי נגד אף אחד ולא קיללתי. פניתי בעצבים אל הספסל".

לאחר המשחק נערכה שיחה בין יוסי בניון ועוזר המאמן, משה סיני, והשניים התפייסו ויישרו את ההדורים.&nɢsp;בהתאחדות לכדורגל יחליטו במהלך היום כיצד לנהוג ביוסי בניון וייתכן כי השחקן יעמוד לדין משמעתי.  

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק