אנדי רם ומקס מירני בחצי הגמר

טניס: הצמד הישראלי - בלארוסי, ניצח את הצמד נסטור וזימוניץ' בשלוש מערכות, והעפיל לחצי גמר ה-US Open. טסונגה הודח ע"י גונזאלס, סרינה וויליאמס לא התקשתה מול פנטה

יום רביעי 09 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT
הצמד המוכשר הכולל את אנדי רם הישראלי ואת הבלארוסי מקס מירני השיג היום (רביעי) לפנות בוקר ניצחון  ענק על הצמד הבכיר, דניאל נסטור, וננאד זימוניץ'Ġ(2). והעפיל לחצי גמר הUS Open.

הפתיחה הייתה שקולה, כאשר הצמד הקנדי - סרבי ניצח את המערכה הראשונה 7:6 בשובר שוויון. במערכה השנייה רם ומירני הצליחו להשיג שבירה וסיימו אותה בניצחון 4:6 שהשווה את המערכות ל1:1. 

המערכה האחרەנה הייתה פשוט חד צדדית לחלוטין, כאשר הצמד הישראלי - בלארוסי לא ביצע אף טעות בלתי מחוייבת, וניצח בקלילות את אחד הצמדים החזקים בעולם, 0:6, ניצחון שהביא להם את הכרטיס לחצי הגמר של הטורניר היוקרתי.


במשחק אחר שנערך הלילה, הצרפתי, ג'ӕ וילפריד טסונגה (7), הפסיד בארבע מערכות (6:3,3:6,6:7,4:6) לצי'ליאני פרננדו גונזאלס (11) והודח מהטורניר. מאוחר יותר בלילה, הספרדי הבכיר נדאל (3), שכפי שפורסם בטלספורט אמש חזר לסגל הנבחרת הספרדית לקראת המפגש מול נבחרת ישראל, ניצח בארבע מערכות (7:6,3:6,1:6,3:6) את גאל מונפיס (13), לאחר שהפסיד את המערכה הראשונה בשובר שוויון.

מי שלא התקשתה להשיג ניצחון ולהעפיל לשלב הבא היא סרינה וויליאמס (2), שניצחה בשתי מערכות Ȩ4:6,3:6) את פלאביה פנטה (10) האיטלקייה.


תמונה: GettyImages

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק