נמני בצוות המאמן הלאומי?

בתחילת שנת 2010 יהיה מאמן חדש לנבחרת. אברהם גרנט, שמוזכר ב"הארטס" הסקוטית, הוא המועמד המוביל לאימון. גרנט רוצה לצידו את אבי נמני, מאמן מכבי ת"א בצוות המקצועי

יום רביעי 09 ספטמבר 2009
אשר גולדברג

 יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון מקבל בשבועות האחרונים הצעות והמלצות רבות̠בנושא עמדת המאמן והצוות המקצועי, אחרי קשטן וסיני.

השם החם שמושמע בקול רם ע"י רבים, ובלחישה על האוזן ע"י בכירים אחרים, הוא מאמן מכבי ת"א אבי נמני. נמני, מומלץ להיות עוזרו ויד ימינו של המאמן הבא שיהיה ככל הנראה, אברהם גרנט.

נכון לעכשיו, שמו של מאמן מכבי פ"ת, רוני לוי מוביל להיות מחליפו של משה סיני. גרנט, שבקדנציה האחרונה שלו מינה את אבי נמני לקפטן הלאומי, רוצה אותו גם עכשיו לצידו בהגרלת משחקי יורו 2012 שיתקיימו במשותף בפולין ואוקראינה.

גרנט, שמוכן עקרונית לחזור ולקߑל את נבחרת ישראל, ביקש להמתין לחודש ינואר. לגרנט הצעה מקבוצת "הארטס" הסקוטית. אבי נמני מודע לרצון לראותו אותו בתפקיד בכיר בנבחרת ישראל. אבל נמני אינו מתכוון לעזוב את מכבי ת"א, בטח שלא בחודש ינואר.


אברהם גרנט. יחזור לקדנציה שניה בנבחרת?

בהתאחדות לכדורגל, בודקים אפשרות לחזור למהלך בו המאמן שיהיה בצוות המקצועי, יוכל לעבוד גם בקבוצה. בעבר אימנו יצחק שום ויוסי מזרחי את הפועל כפ"ס (שום) ומ.ס אשדוד (מזרחי). תחת המאמנים אברהם גרנט ושלמה שרף.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק