באיירן: מכירים מעולו את חיפה

הצוות המסייע ללואיס ואן חאל, מאמן באיירן מינכן, הכין מצגת מקצועית ובה פירוט על כל שחקן, שיטת המשחק וכל פרט במכבי חיפה. מנהלי באיירן: "קיבלנו חומר רב על חיפה". חיפה תשלם 1.2 מיליון ש"ח למשפחת רנד

יום רביעי 09 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
 הסקאוטים של באיירן מינכן, הכינו מצגת מיוחדת על מכבי חיפה, למאמן ההולנדי לואיס ואן חאל. בסוף השבוע הצۙע גורם ישראלי קטעים מוכנים ממשחקי מכבי חיפה האחרונים, תמורת תשלום כספי.

מנהלי באיירן מינכן, דחו באדיבות את ההצעה והבהירו לאיש שיחם: "קיבלנו חומר רב במיוחד ועשרות קלטות מאימונים ומשחקים של מכבי חיפה. אנחנו מכירים כל שחקן בחיפה, כל שיטה מקӦועית וכל דבר שזז כבר נמצא אצל לואיס ואן חאל ואנשיו. חיפה לא יכולה לשלוף שום דבר שאינו ידוע לבאיירן".

מהמשחק באמצע השבוע הבא נגד הגרמנים, ייעדר קשר הרכש הברזילאי מוויאריאל, דוטרה, אשר סוחב פציעה ואינו כשיר לשבועיים הקרובים. את מקומו של ג'ӕן קולמה, הקשר הקולומביאני המוצהב, יתפוס גוסטבו בוקולי.

מכבי חיפה פתחה נקודות לאיסוף המנויים לגביע האלופות, כבר מחר בבוקר בקרית אליעזר. נקודות איסוף נוספות ייפתחו בשבוע הבא באיצטדיון ר"ג.

חיפה תשלם 1.2 מיליון ש"ח̠למשפחת רנד

ביהמ"ש המחוזי בחיפה קבע כי משפחת רנד, שבנה אמיר נפצע בבמאי 2001, יום בו נערכו  חגיגות האליפות של מכבי חיפה בקרית אליעזר, תפוצה על ידי כל הנתבעים ב-12 מיליון ש"ח.
כזכור, אמיר נפצע קשה באיורע ההתפרצות לכר הדשא ומאז נכנס למצב של קומה.

 בית המשפט פסק כי על כל הנתבעים בפרשה, עיריית חיפה, אתוס (החברת שמנהלת את האצטדיון בקרית אליעזר), מכבי חיפה ומשטרת ישראל, לשלם 12,181,450 שקלים כפיצוי למשפחתו של אמיר.

העיריה תשלם 30 אחוזים מהסכום, ۗברת אתוס 30 אחוזים, משטרת ישראל 30 אחוזים ומכבי חיפה 10 אחוזים. 

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק