לתת לקשטן קדנציה נוספת

ישראל ואבי לוזון הולכים שוב אל ארץ "החלומות המתגשמים". ׫אינו את סלובן ביליץ' מושפל עם קרואטיה ואת ברקוביץ' מתנהג כמו תינוק. עד שיוכח אחרת, בקומדיה הזאת ההצגה חייבת להימשך עם קדנציה נוספת של דרור קשטן

יום חמישי 10 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
 דרור קשטן יכול להתהלך שוב גאה ועם ראש זקוף במדינת הכדורגל הגמדית שלנו. החל מהיום (חמישי) ועד למשחק מול מולדובה בעוד כחודש, דרור קשטן מחזיר את אבי לוזון לארץ "החלומות מתגשמים" וקשטן, יחד עם משה סיני, עוד יכולים לשלוח את היושב ראש ושטרן חלובה לדרום אפריקה בקיץ הבא.

אין ספק שחום "ספטמבר-אוקטובר" יהיה לוהט מבחינת הכדורגל והפרשנים המאוכזבים שלנו.

עכשיו צריך היושב ראש אבי לוזון להחליט להוריד מעצמו את בלבולי̠המוח בחיפוש אחרי מאמן אחר (זר או ישראלי) ולתת לקשטן חוזה לקמפיין הבא של מוקדמות יורו 2012 בפולין ואוקראינה.

בפרקי אבות כתוב "עניי עירך קודמים". ראינו את סלובן ביליץ', מאמן קרואטיה, עושה במכנסיים בוומבלי ומתפרק מול אנגליה ללא שיטת משӗק וללא כבוד, כאילו הגיע מליגת החובבנים. זהו אותו מיסטר ביליץ' שהיושב ראש שלנו מוכן לשלם לו מיליון יורו.

הגרוע מכולם בהתנהלותו הוא אייל ברקוביץ' שחילק לעצמו את "עור הדב" (קשטן) בעוד האחרון חי, נושם ומתפקד. הקמפיין של "הקוסם"̻ כל כך מכוער שצריך לתת לו עונש על התנהלות של ילד בגן ילדים.

חשוב לציין כי הקמפיין הנוכחי עומד ונושם על מבחן התוצאה. לנבחרת ישראל אין נבחרת שמצדיקה עליה למונדיאל. לא עם קפטן כזה ובוודאי שלא עם שחקנים כאלו.

אולם כאשר נופלת ישראל לבߙת מצחיק מול נבחרות מדרג ז', נבחרות שהכדורגל שהן מציגות מתאים לצמרת הליגה הלאומית שלנו,  או מקסימום לתחתית ליגת העל, אז הכל עוד אפשרי.  הנבחרת, עם הלגיונרים המפוארים שכושלים ברגעי האמת ועם החמסה בכיס של דרור קשטן, צריכה להוביל אותנו לקיץ משוےע בדרום אפריקה.

 זה ייתכן וזה אפשרי ולכן קשטן ראוי לעוד קדנציה. וביליץ'? אולי עוד נפגוש אותו בהצלבה. נראה אותו חכם מול בן סהר.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק