עבד בהפועל. ריגל ליריבים

בביקור אנשי סלטיק השבוע בבלומפילד, הם סיפרו שקיבלו את כל סודות הסקאוטים של הפועל ת"א, מגורם שהיה קשור למועדון. גם בהמבורג עובדים כבר על החומר ממתחם חודרוב

יום חמישי 10 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
במהלך 24 השעות האחרונות, ביקרו בארץ נציגים של סלטיק הסקוטית, שבדקו את איצטדיון בלומפילד, והכינו את ביקור הקבוצה לקראת המשחק בעוד שבוע נגד הפועל ת"א בליגה האירופית.

הנציגים מגלאזגו ציינו שיש בידיהם את כל החומר המקצועי, קלטות וידאו ברמת ביצוע מעולה, עבודה ממש של מחשב על המאמן אלי גוטמן. על כל שחקן בקבוצה ועל שיטות המשחק של הפועל ת"א, שהגיע להם כדת וכדין מגורם שעבד לשעבר במועדון. את החומר יתחיל הצוות המקצועי להעביר לשחקנים כבר בתחילת השבוע הבא.

גם לאנשי המבורג הגרמנית, הועבר חומר מקצועי כמעט זהה על האימונים של גוטמן ואבוקסיס מתוך מתחם וולפסון. נציגים של סלטיק והמבורג יהיו ביום ראשון באיצטדיון וסרמיל בב"ש ויצפו במשחק של הפועל ת"א מול הפועל ב"ש.

הסקוטים יגיעו לישראל כבר ביום רביעי בערב ויקיימו כאן שני אימונים. בהפועל ת"א גאים על החיבור עם האוהדים ונכון להיום נמכרו יותר מ-7,000 מנויים למשחקי הליגה ולמעלה מ-10,000 צופים כבר הבטיחו את מקומם למשחק מול סלטיק. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק