חואן דה ראמוס מאמן צסקא

מאמנה הספרדי של ריאל מדריד בעונהĠשעברה, שהיה מועמד למשרת מאמן מילאן, מונה היום באופן מפתיע למאמנה החדש של צסק"א מוסקבה, במקומו של זיקו שפוטר

יום חמישי 10 ספטמבר 2009
אסף בילגורי
קבוצת הפאר הרוסית, צסק"א מוסקבה מינתה היום את חואן דה ראמוס הספרדי למאמנה החדש. ראמוס, מחליף בתפקיד את המאמן הברזילאי זיקו, וידריך את הקבוצה בליגת האלופות.

ראמוס, שנחל הצלחה כבירה כמאמן סביליה, אותה הוליך לשני תארים אירופאיים לפני שלוש שנים, סיים הקיץ את תפקידו כמאמן ריאל מדריד והיה מבוקש במילאן האיטלקית, אך הסכים בסופו של דבר להצעה הנדיבה של הרוסים.

צסק"א, שממוקמת רביעית בליגה הרוסית, מרחק של 10 נקודות מרובין קזאן האלופה, תרכז את מאמציה העונה בליגת האלופות, שם תנסה לצלוח את שלב הבתים לראשונה בתולדותיה.
צסק"א שובצה לבית קשה מאוד בליגת האלופות, יחד עם אלופת אנגליה וסגנית אלופת אירופה, מנצ'סטר יונייטד, אלופת גרמניה וולפסבורג ואלופת טורקיה בשיקטאש. 

ראמוס, שהחליף בעונה שעברה את ברנד שוסטר כמאמן ריאל מדריד, רשם אחוזי הצלחה מרשימים בליגה הספרדית, אך התבוסה 6:2 בברנביאו מול ברצלונה, והכישלון החרוץ בליגת האלופות מול ליברפול, חיסלו את סיכוייו להמשיך בריאל.

ראמוס גם הספיק לרשום פרק קצר ומאוד לא מוצלח כמאמן טוטנהאם, ממנה חזר לספרד. ראמוס אמר אחרי חתימתו בצסק"א: &q͵ot;אני מאוד נרגש לבוא לכאן משום שצסק"א הוא מועדון היסטורי וגדול. אני כאן כדי לעזור לקבוצה להעפיל לשמינית גמר ליגת האלופות".

תמונה: גטי אימג'

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק