יאללה חולוניה

מחזיקת הגביע, הפועל חולון, פתחה רישמית את עונת המשחקים באימון פתיחה באולם הפחים, שפוצץ על ידי האוהדים. המאמן החדש, אמיר עוזי: "הסגל מתגבש. יש רעב להצלחות"

יום חמישי 10 ספטמבר 2009
שלמה חסיד
 הפועל חולון פתחה היום (חמישי) רישמית את עונת 2009/10 בכדורסל באולם הפחים, ביחד עם המאמן החדש, אמיר עוזי, שאמור להנהיג את הקבוצה בעונה הקרובה.

כזכור, בעונה שעברה לא היה ידוע האם הקבוצה בכלל תפתח את עונת המשחקים, אבל לאחר גיבוש קבוצה וספונסרם, השיגו בסיום אותה עונה, בחולוӟ את ההישג הנהדר  גביע המדינה. השנה שוב נפתחה העונה בצניעות, אבל בחלון אי אפשר לעולם לדעת מה יהיה בהמשך.

כמיטב המסורות אימוני הפתיחה, אוהדי הקבוצה של הפועל חולון, פוצצו את האימון, חדרו למשחק וקפצו על השחקנים באהבה. אמיר עוזי אמר לאחר אימון הפתיחה: "הסגל מתגבש כמו שאני רוצה. קשה לדבר כבר מעכשיו על ציפיות, אבל בחולון תמיד יש רעב להצלחות. כמובן שלקהל הזה מגיע הכי טוב שאפשר". 

באימון היה ניתן לצפות בפרצופים חדשים וישנים. ליאור ליפשיץ, רכז הקבוצה ממשיך עונה שנייӔ ברציפות. שם חדש שיתרגלו אליו האוהדים, זהו ג'ון תומאס שנחת רק בשבוע שעבר בארץ וכבר מתרגל לאווירה: " כיף גדול כאן, הקהל הזה מדהים. עקבתי אחריהם באינטרנט, זו אחת הסיבות שאני כאן".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק