חרזי ודוטרה לא בסגל

מכבי חיפה סיימה ההכנות למשחק נגד הפועל ר"ג והמאמן אמישע לוי החליט שהרכש מויאריאל דוטרה והמגן הוותיק אלון חרזי לא יהיו בסגל

יום שישי 11 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
מכבי חיפה אינה מתחשבת במשחק ביום שלישۙ בליגת האלופות נגד באיירן מינכן ולפי ההכנות שקיימה הקבוצה הבוקר המאמן אלישע לוי הולך על ההרכב החזק ביותר שלו, כשבולטת העדרותם מהסגל של הרכש הברזילאי החדש שהגיע מויאריאל דוטרה ושל המגן הוותיק אלון חרזי. 

הפתעות נוספות לקראת המשחק הם שבירםĠכיאל ומוחמד גאדיר שהיו בנבחרות ישראל, הבוגרת והצעירה, יפתחו על הספסל ובמקומם ישחקו גוסטבו בוקולי ושלומי ארבייטמן.

אלישע לוי שבמשחקים האחרונים הציב את שלומי ארייבטמן כמחליף והאחרון גמל לו בשערים, בעיקר שערי ניצחון, החליט להציב את ארייבטמן בהרכۑ הפותח ולהמתין עם מוחמד גאדיר להמשך המשחק, כשהרמת-גנים יהיו יותר עייפים.

ההחלטה לתת לגוסטבו בוקולי לשחק בקישור היא טקטית ומעט מפתיעה, נוכח ישיבתו של בירם כיאל על הספסל, אך הכושר של בוקולי באימונים והרצון שלא לגרום לו להיות מדוכדך מחזירים אותוȠלהרכב.

בספסל יפתח הרכש החדש מבני סכנין עלי עותמאן. במכבי חיפה סבורים שאלון חרזי אמור לסיים את דרכו בקבוצה מיד בתום ההשתתפות בליגת האלופות.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק