אלי גוטמן סומך על אברבנל

ניל אברבנל, שוערה הצעיר של הפועל ת"א, יחליף הערב בין הקורות את אניימה המורחۧ. גוטמן קיים שיחת מוטיבציה עם השוער. גוטמן מתלבט בין ווצ'יצ'ביץ לזנברג. קנדה יפתח במקום בונדר

יום ראשון 13 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
 בהפועל ת"א חושבים כבר על יום חמישי, ועל המשחק בליגה האירופית מול סלטיק הסקוטית, ביום חמישי הקרוב. אבל הערב, בוסרמיל מחכה לאלי גוטמן מבחן לא פשוט מול הפועל ב"ש לעיני קהל שיא של יותר מ-12 אלף אלף אוהדים.

בהפועל ת"א ייעדר השוער הניגרי, וינסנט אניימה המורחק. במקומו של אניימה יפתח בין הקורות ניל אברבנל הצעיר. בהפועל ת"א מנסים להמעיט מהעדרותו של אניימה, ונותנים לאברבנל את כל הביטחון.

המאמן אלי גוטמן, שەחח עם השוער והבהיר לו שמבחינתו אין הבדל בשער בין אניימה לאברבנל והוא בטוח ושקט. גם באימונים, שחקני ההגנה עודדו את השוער הצעיר, שהרגיע וטען כי אינו מתרגש ויעשה הכול כפי שעשה לפני שנתיים בדרבי מול מכבי ת"א. השוער המחליף של גוטמן במשחק יהיה אריק ינקו מהנוער.

נכון לקראת קביעת ההרכב, אלי גוטמן עדיין לא החליט סופית בין מיכאל זנדברג, לסרבי נימאניה ווצ'יביץ. נראה כי הרצון לשמור על כוחו של הסרבי למשחק מול סלטיק, ייתן עדיפות למיכאל זנדברג בפתיחה.

דני בונדר, המגן הימני שייעדר מהמשחק מולȠסלטיק בשל צהובים, יאבד את מקומו בהרכב לטובתו של עומרי קנדה. איתי שכטר יפתח בחוד לצידו של יבואה.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק