1

זנדברג פצוע. יחמיץ את סלטיק

ליגת העל: מאמן האדומים, אלי גוטמן מתכונן לשלב הבא כנראה ללא זנדברג, שקרע את שריר הירך: "אני מאוכזב מהפציעה". גיא עזורי: "קשה לשחק מול הפועל 30 דקות בלבד"

יום ראשון 13 ספטמבר 2009
אשר גולדברے

 מחצית אחת בלבד שבה הפועל באר שבע עשתה את העבודה, אבל בסופו של דבר הפועל ת"א היא זו שהשיגה את מלוא שלוש הנקודות לאחר 1:3 באיצטדיון וסרמיל לקראת יום חמישי ששם מחכה סלטיק. ȼbr/>
למרות הניצחון, ישנה אכזבה בעיקר מהפציעה של מיכאל זנדברג, שנפצע לאחר שכבש שער. הפציעה התבררה כלא פשוטה ובאבחנה ראשונה נראה כי הקשר סובל מקרע בשרירי הירך שיאלץ אותו להעדר תקופה ולהחמיץ את המשחק הקרוב מול סלטיק הסקוטית.

אלי גוטמן, מאמן הפועל ת"א סיכם את המשחק: "זהו ניצחון ליגה ראשון במגרש קשה מאוד. פתחנו את המשחק לא טוב, ב"ש בתחילת המשחק שיחקו בהתלהבות. עשינו שגיאה שיחקנו קדימה מדי עם קו ההגנה. הבקענו שער יוצא מהכלל של ווצ'יצ'ביץ'. השחקן הזה יוסיף לנו הרבה̦quot;.

לקראת יום חמישי: "נגיע עם ביטחון רב למשחק מול סלטיק, עם הקהל שלנו שיצבע באדום את בלומפילד ביום חמישי". על הפציעה של זנדברג: "Ӕגול שלו היה שווה, עשה גול שכמו שמיכאל יודע לעשות. תיכננתי את המשחק הזה עם ראייה ליום חמישי. אני מאוד מאוכזב מהפציעה, שייתכן כי תמנע ממנו לשחק ביום חמישי. מי שישחק ביום חמישי ייתן הכל. 

"אין לנו הרבה זמן להנות מהניצחון. יוסי חזר היוםĠמגלאזגו ובאסיפה הקרובה ניתן לשחקנים נגד מי אנחנו משחקים ביום חמישי".  

גיא עזורי, מאמן הפועל באר שבע: "קשה לשחק מול הפועל ת"א רק 30 דקות טוב, צריך יותר מזה. צריך לשחק יותר עם אחריות, אנחנו עוד קבוצה חדשה ש۞תחברת ומשלמים את המחיר לכך. חבל, התוצאה בהחלט יכלה להיות אחרת. אפשר ללמוד הרבה מהמשחק הזה ונמשיך הלאה".

מאמן ב"ש המשיך: "בסך הכל עשינו דברים טובים, עשינו שגיאות בנוסף ושילמנו עליהם. יש מה ללמוד מהמשחק הזה. קבוצת כדורגל לא צריכה לדברĬ לשחק ולהשתפר. בנינו כאן משהו אחר לגמרי, זה לוקח זמן. אלה לא תירוצים, אלה עובדות. נהיה קבוצה טובה יותר. אני עדיין רוצה לצרף עוד שחקן או שניים".  

תגובות

טלספורט בפייסבוק