נמני: מאוכזב. לוזון:Ġמרוצה

מנג'ר מכבי תל אביב, אבי נמני, היה מאוכזב בסיום התיקו 0:0 מול בני יהודה ואמר: "נצטרך לשפר את ניצול המצבים". יובל שפונגין: "היה משחק טוב מאוד". גיא לוזון: "התיקו משקף"

יום שני 14 ספטמבר 2009
שלמה חסיד

 באזור חדרי ההלבשה של מכבי תל אביב ובני יהודה לא ניתן היה למצוא פרצופים יותר מדי חגיגיים אחרי המשחק. מפגן ההחמצות של שתי הקבוצות יחייב אותם בחשבון נפש ארוך בפתח העונה החדשה.

מנג'ר מכבי אבי נמני אמר: "לצערי החמצנו הרבה אבל זה חלק מהמשחק. היו לנו הזדמנויות יותר טובות מאשר להם ואפשר לומר שהחמצנו ניצחון. נלמד ונתקן את מה שלא היה טוב במשחק. נתקן את ניצול המצבים וזה משהו שנשפר עם הזמן. הרגל המסיימת תגיע בסופו של דבר. בני יהודה הייתה יריב טӕב וקשה. אנחנו נמשיך לשלב צעירים, במהלך המשחקים בגביע הטוטו. יש לנו בעלים חדש והתהליך שעובר עלינו לוקח זמן".

יובל שפונגין, שחקן מכבי אמר: "בסך הכול זה היה משחק טוב של שתי הקבוצות וחוויה לצופים. נכון שלא היו שערים,  אۑל זה היה כדורגל ישראלי במיטבו, ושתי הקבוצות ימשיכו להיות בצמרת. קורה שמחמיצים, זה חלק מהמשחק, אבל סך הכול הקהל נהנה".

מאמן בני יהודה,  גיא לוזון,  אמר: "היה משחק מעניין וקצבי בין שתי קבוצות טובות. במרכז השדה היӕ המון מאבקים. לכל קבוצה היו הזדמנויות שהוחמצו והתוצאה משקפת את מה שראינו במגרש. משה ביטון היה יכול לנצח את המשחק, אבל אפשר להיות מרוצים מהתיקו. בחלק הקדמי לא היינו מספיק חדים בהנעת הכדור ולא היינו מספיק סבלניים".  

עוז Өאלי: "סך הכול אפשר להיות מרוצים, אבל היינו יותר מרוצים אם היינו מנצחים. אני מאמין שככל שהליגה תתקדם נלך ונשתפר ביכולת שלנו. מכבי חיפה אמנם נותרה בודדה בפסגה אבל היא נהנתה עד עכשיו מהגרלה קלה יותר, ואני מאמין שהקרב בצמרת יהיה מעניין וימשך עוד̠מחזורים רבים".

צילום:האתר הרשמי של מכבי ת"א

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק