6

התוצאה לא משקפת

ניר דוידוביץ' אחרי ה- 3:0 מול באיירן: "הלכנו קדימה כדי להשוות, הפקרנו את ההגנה ושילמנו על זה". יניב קטן: "לא חשבנו שבאנו לטיול".Ƞאלישע לוי: "בכדורגל צריך לשמור על פוקוס 90 דקות ולא עשינו את זה"

יום שלישי 15 ספטמבר 2009
אייל כהן
מכבי חיפה הובסה הערב (שלישי) בביתה על ידי באיירן מינכן 3:0, בטבילת האש הראשונה שלה העונה בשלב הבתים של ליגת האלופות. 

המאמן אלישע לוי אמר לאחר המשחק: "במשך 85 דקות שיחקנו יוצא מהכלל, ואז ב-2-3 דקות הם עשו 2 שערים. השחקנים שלנו השקיעו מאמץ גדול, אבל הם עשו את ההבדל בכמה דקות והכריעו את המשחק. הראנו שזה כוחות, ונתנו פייט יוצא מן הכלל. אבל בכדורגל צריך לשמור על פוקוס וריכוז 90 דקות ולא עשינו את זה ולכן ספגנו. היו לנו כמה הזדמנויות להבקיע ולא ניצלנו אותן. היינו שותפים לערב טוב למרות שהפסדנו 3:0. אנחנו מסתכלים הלאה".


יניב קטן.לפחותȠניסה להבקיע.

יניב קטן הוסיף: "אפשר לומר שבסוף נגמר לנו הכח. הקצב היה מאוד חזק. את החצי השנә פתחנו טוב, הגעתי לשני מצבים טובים ואם הייתי מבקיע הכל היה נראה אחרת. ברמות האלו, אם לא כובשים, סופגים. זה ערב מאכזב. האמנו בעצמנו, חשבנו שאנחנו מסוגלים, זה לא שלא עברנו את החצי, עמדנו טוב על המגרש ושיחקנו טוב. אנחנו צריכים להרים את הראש, יש לנו עוד ליגה ߐרוכה ומשחקים באירופה בהם נצטרך להוכיח את עצמנו. לא חשבנו שאנחנו באים לטיול. צריך להתאושש מהמשחק הזה".


ניר דוידוביץ אמר: "לא כל יום משחקים ברמות האלו מול קבוצות כאלו. עמדנו טוב ברוב שלבי המשחק. שיחקנו מול קבוצה מנוסה. התוצאה לא משקפת. מי שראה את המשחק יודע את זה. הלכנו קדימה כדי להשוות, הפקרנו את ההגנה ושילמנו על זה".

מאמן באיירן, לואיס ואן חאל סיכם: "אני מרוצה מהמחצית הראשונה. שיחקנו בקצב גבוה, ומכבי חיפה קבוצה טובה שӔיתה יכולה להבקיע. ציפיתי שיהיה לה קשה להמשיך לשחק בקצב גבוה וצדקתי. ב-65 הדקות הראשונות התקשינו אבל לאחר מכן זה הפך למשחק קל. זו תוצאה מוצדקת, למרות שתמיד יש מה לשפר".

תגובות

טלספורט בפייסבוק