אסתפק בתיקו מול הפועל

טוני מוובריי, מאמנה של סלטיק שנחתה אמש לקראת המשחק מול הפועל תל-אביב, התייחס לראשונה לםפגש במסיבת העיתונאים: "להפועל התקפה חזקה. ארצה לנצח אך במשחק שווה כוחות אסתפק בתוצאת תיקו"

יום רביעי 16 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT

לקראת המשחק במסגרת הליגה האירופית בין הפועל תל-אביב וסלטיק, התייצב היום המאמן של הסקוטים, טוני מוובריי, והתייחס לראשונה אל יחסי הכוחות במסיבת העיתונאים הרשמית. סלטיק נחתה אתמול בישראל והערב תערוך את האימון המסכם.

טוני מוובריי פתח את מסיבת העיתונאים וייחס הרבה כבוד להפועל תל-אביב של גוטמן: "למדתי את הפועל תל-אביב. צפיתי בקלטות שלהם ונראה כי מדובר בקבוצה מאוד טכנית. הם משחקים בסגנון שאני מאוד אוהב והחלוצים שלהם חזקים. מדובר במשחק מאוד קשה עבורנו אבל אנחנו יודעים מה אנחנו צריכים לעשות מול הפועל".

המאמן האנגלי בהחלט לוקחים את המשחק ברצינות ומוובריי אף אמר: "אם המשחק יהיה מאוזן, אני אסתפק בתוצאת תיקו. אנחנו קבוצה ממושמעת וסבלנית אבל גם הפועל קߑוצה טובה מאוד. צפיתי במשחק בין חיפה ובאירן מינכן ומצפים לנו תנאים לא קלים עם החום והלחות בישראל".

כזכור, סלטיק הודחה ממוקדמות ליגת האלופות אחרי שההגרלה זימנה לה את ארסנל האנגלית. הסקוטים הפסידו בתוצאת 2:0 בבית ו-1:3 בחוץ. בליגה הסקוטית מߐזנה עומד על שלושה ניצחונות ותיקו. על ההדחה אמר: "אנחנו לא מאוכזבים מההדחה מליגת האלופות, ארסנל היא קבוצה מאוד חזקה שיכלה לזכות במפעל. אנחנו מתרכזים בליגה האירופאית, גם המבורג איתנו בבית היא אחת הקבוצות החזקות בגרמניה ובליגה האירופית".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק