לוי וישראל פתחו בהפסד

גביע הדיוויס: הנבחרת הישראלית פתחה את ההתמודדות במורסיה על משטח החימר הספרדי בפיגור 1:0, אחרי שהראל לוי לא יכӜ לדויד פרר (19 בעולם) ונכנע לו 61; 6:4; 6:3

יום שישי 18 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT

חצי גמר גביע דיוויס בין נבחרות ספרד וישראל יצא היום אל הדרך במגרש החימר במורסיה, ואחרי התמודדות אחת, בין הראל לוי לדויד פרר, עומדת התוצאה על 0:1 לספרדים. 

הספרדי, המדורג במקום ה-19 בעולם, השתלט על המשחק כבר מפתיחתו ולא התקשה במיוחד להכניע את הראל לוי, המדורג 140 בעולם, בתוצאה 1:6; 4:6; 3:6.

מערכה ראשונה:

חצי גמר גביע הדיוויס יצא אל הדרך כאשר הראל לוי ודוד פרר נפגשו למשחק ראשון בין השניים לאורך הקריירה. דוד פרר הגיש ראשון ושמר על משחק הקו האחורי שהספיק לו כדי לעלות ליתרון 0:1 במשחקון הראשון.

משטח החימר הראה את אותותיו במהרה והראל לוי התקשה כבר בפתיחת ההתמודדות. פרר ניצל את יתרונו על המשטח ושבר ל-0:2. גӝ במשחקון השלישי לא התאמץ הספרדי יתר על המידה וניצח, 0:3.

אחרי ארבעה משחקונים הראל לוי לקח את המשחקון הראשון שלו וצימק את התוצאה. 1:3 לספרדי, שחזר להגיש. משחקון ההגשה החמישי של הספרדי היה הקל ביותר בשבילו, ניצחון על האפס. 1:4.

č המשחקון השישי הסתיים גם הוא בשבירה של הספרדי, שלא נראה מתאמץ יתר על המידה. כבר 1:5 לספרד, בדרך לניצחון במערכה הראשונה. התוצאה המשיכה להיות חד צדדית והספרדי שמר על ההגשה האחרונה שלו במערכה. 0:40 בסיום המשחקון שהסתיים עם אייס ויתרון 0:1 לספרדים במערכות.


מערכה שנייה:

שני המשחקונים הראשונים הסתיימו לזכות המגיש כשהראל לוי נצמד אל פרר ולא אפשר לו לברוח לצד הקהל היөראלי הדוחף. גם את המשחקון השלישי, בשיוויון 1:1, דאג הראל לוי בזהירות לשמור ועלה ליתרון 1:2.

בעוד פרר לא הצליח להעביר את החבטה הראשונה בפיגור 15:40 במשחקון, הראל לוי נכנס למשחק, תקף את הספרדי ושבר לראשונה היום. 3:1 להראל לוי בתום ארבעה משӗקונים במערכה השנייה.

דווקא אחרי השבירה המיוחלת במשחקון הקודם החל לתקוף הראל לוי ועלה אל הרשת יותר ויותר, אך נכשל במשימה לשמור על המשחקון עם שגיאות לא מחייבות והספרדי שבר גם הוא לאחר 2 הזדמנויות. 3:2 ללוי.

מומנטום הөגיאות מצידו של הישראלי נמשך גם בשני המשחקונים הבאים, ופרר ניצל זאת כדי להפוך את התוצאה ל- 3:4. במשחקון השמיני חזר לוי לפוקוס שלו, הצליח לשבור את הספרדי ואיזן ל- 4:4, אך מיד לאחר מכן נשבר בעצמו והספרדי לקח את ההובלה שוב. מכאן לניצחון במערכה הדרך היתה ߞהירה ופשוטה עבור פרר, ובסיומה 4:6 למדורג 19 בעולם.

מערכה שלישית:

המערכה השלישית נפתחה באותה הצורה בה הסתייӞה קודמתה, ופרר השיג בקלות יתרה את השבירה כדי לעלות ל- 0:1. בששת הגיימים הבאים שמר כל אחד מהטניסאים על ההגשות שלו, ולוח התוצאות הורה על 3:4 למקומי.

המשחקון השמיני היה הקליל ביותר עבור פרר עד כה במערכה השלישית, ותוך שהוא מותיר את לוי על האפס, לӜא מאמץ מיוחד, עלה הוא ל- 3:5 מבטיח. המשחקון האחרון במערכה ובהתמודדות כולה היה צמוד ומותח, אבל בסיומו 3:6 לפרר במערכה, ו- 0:3 במשחק כולו.תמונה: האתר הרשמי של ה-davis cup.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק