הדרבי האמיתי הוא מול ליברפול

לקראתĠהדרבי הגדול של מנצ'סטר, סיר אלכס פרגסון מנג'ר היונייטד מחמם את הגיזרה מול הסיטי: "החזרה של טבז לא מטרידה אותי, השחקן הכי טוב שלהם הוא אדבאיור ולרוע מזלם הוא לא ישחק"

יום שישי 18 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT
 במנצ'סטר לא זוכרים דריכות כזאת לקראת הדרבי הגדול של העיר, כבר שנים רבות. האלופה מנצ'סטר יונייטד תארח ביום ראשון ב"אולד טראפורד" את מנצ'סטר סיטי, שהשקיעה בקיץ האחרון 100 מיליון ליש"ט, יותר מכל קבוצה אחרת באנגליה.

קרליטו טבז שהחליף הקיץ את החולצה של היונייטד בזו של הסיטי, צפוי לחזור מפציעה ולפגוש בפעם הראשונה את חבריו לשעבר. על הקווים צפוי מפגש מרתק בין אלכס פרגסון, לבין חניכו לשעבר ביונייטד מארק יוז.

בߠוסף בפעם הראשונה מזה שנים מדובר בקרב צמרת לכל דבר, כאשר שתי הקבוצות צמודות במקום השני, כשלסיטי המושלמת שבמחזור הקודם נתנה הצגה מול ארסנל, יש אף משחק חסר.

"נשאלתי האם זהו הדרבי הגדול בכל הזמנים?" אמר פרגסון. "זה קשה לומר. אם חוזӨים לשנות ה-60 הסיטי לקחו אליפויות בליגה ובאירופה, זאת בטח הייתה תקופה נהדרת בעיר. אבל בשנים האחרונות הסיטי לא מגיעים להישגים. עכשיו הם קנו שחקנים ויש מהם הרבה ציפיות, זה ללא ספק הדרבי הכי מעניין מזה שנים, אני מצפה לו".

המנג'ר הסקוטי המשיך: "בשבילי הדרבי האמיתי, תמיד יהיה מול ליברפול, זאת בגלל ההיסטוריה שלהם. כשרק הגעתי ליונייטד ליברפול שלטה בליגה וזכתה בתארים באירופה, והמטרה שלי הייתה להצליח מולם".

החזרה של קרלוס טבז  מפציעה למשחק הטעון מול חבריו לשעבר, לא Ļמדאיגה את המנג'ר הוותיק: "טבז לא מטריד אותי. אני חושב שהשחקן הטוב ביותר שלהם הוא עמנואל אדבאיור, וזה שהוא לא ישחק (בגלל הרחקה) זאת אבידה קשה בשבילם".

צילום: GettyImages

תגובות

טלספורט בפייסבוק