6

פאר אלופת טורניר גוואנגז'ו

שחר פאר יוצאת משנתיים קשות מאוד וזוכה בטורניר גוואנגז'ו המתקיים בסין. פאר הבטיחה את חזרתה אל 50 הראשונות בעולם והרוויחה 38,000 דולר. פאר אמרה: "חיכיתי לזה זמן רב"

יום ראשון 20 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT

אחרי שנתיים קשות מאוד ו-3 שנים ללא תואר, שחר פאר חוזרת לעצמה. הטניסאית הישראלית הבכירה ניצחה הבוקר (ראשון) את אלברטה בריאנטי האיטלקייה, 85 בעולם, ומשכיחה את טורניר פטאיה ב-Ȳ006, האחרון בו זכתה.

שחר פאר אמרה לאחר הניצחון: "מאוד שמחה שזכיתי בטורניר, חיכיתי לכך זמן רב. זה לא היה המשחק הכי טוב שלי אבל שמחה שידעתי לקחת את הנקודות החשובות. בטוחה שאקח הרבה מהטורניר הזה ואשמור על כך".

את הגמר הראשߕן של שחר פאר מאז טורניר ממפיס בשנת 2007, פתחה שחר פאר דווקא עם שגיאות לא מחייבות ונשברה כבר במשחקון הראשון. פאר התעוררה במשחקון השלישי ומשם לא נעצרה ועלה ליתרון 2:5. האיטלקייה שמרה על המשחקון השמיני, אולם שחר מנצחת בקלילות את המערכה הראשונה, 3:6.

שחר פאר שברה במהרה גם במערכה השנייה ועלתה ליתרון 1:3, משם הדרך אל התואר הייתה קצרה. האיטלקייה דווקא בחרה לקלל לכל עבר במהלך המשחק, אך שחרור האגרסיות לא הספיק לה ופאר מנצחת גם את המערכה השנייה בתוצאה 4:6 וזוכה בטורניר.

זהו הטורניר הרביעי בӕ זוכה שחר פאר בסבב. בעקבות הזכייה צפויה שחר לשדרוג רציני במיקומה בדירוג העולמי, כאשר היא הבטיחה את חזרתה אל 50 הראשונות בעולם. הדירוג יתפרסם מחר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק