קרייג בלאמי נחקר במשטרה

אחרי השעייתו של אדביור, גם קרייג בלאמי חלוצה הוולשי של מנצ'סטר סיטי, שכבש צמד מול היונייטד, נחקר במשטרה בחשד שהיכה אוהד לאחר שריקת הסיום במשחק בו הפסידה הסיטי 4:3

יום שני 21 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT
 מנצ'סטר סיטי היתה רחוקה אתמול שניות ספורות מתיקו 3:3 מרהיב ובלתי נשכח באולד טראפורד, אך שער של מייקל אוואן, עמוק בתוספת הזמן העניק ניצחון לאלופה 3:4 בדרבי בלתי נשכח.

אולם ההפסד הכואב של הסיטי, נדחק לשוליים בעקבות התקרית שנרשמה אחרי שריקת הסיום של אותו משחק, כאשר בלאמי, שכבש צמד וכיכב במשחק, נראה כשהוא חובט באגרופו בפרצופו של אוהד היונייטד, שפרץ למגרש מיד עם שריקת הסיום.

אנשי האבטחה שניסו להדוף את אותו אוהד, לא הספיקߕ למנוע את המפגש בין האוהד לבלאמי, שלא נשאר חייב וכעת נחקר במשטרה.

גורם בכיר במשטרת מנצ'סטר אישר: "בסיום המשחק בין מנצ'סטר יונייטד למנצ'סטר סיטי, אוהד נראה כשהוא פורץ למשטח הדשא ומתעמת עם קרייג בלאמי, שחקנה של הסיטי. למרות שלא הוגשה תלונהĠע"י אף אחד מהצדדים, אנחנו חוקרים את המקרה החמור וניתן את הדין".

המשטרה תחקור גם תקרית נוספת שבה זרקו אוהדי היונייטד מטבעות לעברו של חאבייר גארידו, שחקנה של הסיטי שנכנס במחליף באותו משחק.

אם יימצא אשם, עלול קרייג בלېמי לספוג עונש השעיה ארוך במיוחד ולהצטרף לעמנואל אדביור, שגם הוא כזכור הושעה בעקבות התקרית שלו עם אוהדי ארסנל במשחק בו ניצחה הסיטי 2:4 את "התותחנים" בשבוע שעבר.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק