באיטליה וגרמניה מפטרים מאמנים

אנג'לו גרוצ'י, מאמנה של אטלנטה פוטר מתפקידו אחרי ארבעה הפסדים רߦופים בפתיחת העונה באיטליה. מרסל קולר, מאמנה השוויצרי של בוכום פוטר אחרי ההפסד הביתי למיינץ

יום שני 21 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT

יום ראשון היה יום גדוש במשחק כדורגל ברחבי אירופה. הוא סיפק לנו מספר משחקים מרתקים, אך גם מספר כישלונות צורמים של מספר קבוצות, כישלונות שלא עברו לסדר היום.

אנג'לו גרוצ'י, מאמנה של אטלנטה הוא הראשון שפוטר מתפקידו בעקבות הפתיחה הנוראית של קבוצתו בסרייה א'. התבוסה בבארי 4:1 אתמול, הותירה את המועדון עמוק במקום האחרון עם 0 נקודות בארבעה משחקים.

גרוצ'י, הצטרף לאטלנטה רק ביוני האחרון, אחרי שאימן במשך 3 שנים את ויצ'נזה מהליגה השניה,Ƞאך משלם את מחיר הכישלון. המועמד המוביל להחליף את גרוצ'י בתפקידו הוא מאמנה של לצ'ה, מריו ברטה.

מרסל קולר פוטר מבוכום

גם בגרמניה נפרדו היום ממאמן, כאשר מרסל קולר, פוטר מתפקידו כמאמן בוכום בעקבות הפתיחה הכושלת של קבוצתו בבונדסליגה.

קולר השוויצרי, שמאמן את בוכום מאז 2005 והיה זה שהעלה אותה מהליגה השניה, הולך הביתה בעקבות ההפסד הביתי במחזור האחרון 3:2 למיינץ העולה החדשה. ההפסד למיינץ היה ההפסד השלישי ברציפות של בוכום, שהשיגה ניצחון בודד בשישה מחזורים Ӝעומת ארבעה הפסדים.

הנהלת בוכום אישרה את הפיטורים לאתר הרשמי שלה: "אנחנו מאוד מעריכים את קולר, איתו היו לנו מספר הצלחות בעבר ולא שוכחים שהוא העלה אותנו לליגה הראשונה. אנו מאחלים לו בהצלחה בהמשך".

קולר הוא המאמן השלישי בבӕנדסליגה שהולך הביתה בטרם עת, אחרי דיטהר האקינג מהאנובר וג'ורן אנדרסון מאמנה של מיינץ.

צילום: גטי אימג'

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק