יש אנשים שכואב להם שניצחנו

נשיא מכבי חיפה יעקב שחר, העדיף חתונה של ידידים ולא ראה את הניצחון של קבוצתו על הפועל ת"א. על האמירות שמשוות אותו לשמעון מזרחי, הוא אומר: "אלו דברים שלא שווים התייחסות"

יום שלישי 22 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
 הניצחון של מכבי חיפה על הפועל ת"א, ߪפס את ראשי האדומים ביום של הצהרות מכוונות לעבר השופט מנשה משיח, ההתאחדות לכדורגל של היו"ר אבי לוזון ואל מטרה חדשה -  נשיא מכבי חיפה יעקב שחר.

אחרי שנים של יריבות תהומית אל שמעון מזרחי, איש הכדורסל של מכבי ת"א, נשלחו מגורמים בכיӨים בהפועל ת"א חיצים בלתי ספורטיביים אשר משווים את הנשיא הירוק הראשון לנשיא הכדורסל הצהוב, שמעון מזרחי.

יעקב שחר לא נכח אתמול בבלומפילד, והעדיף להיות בחתונה של ידיד המשפחה. שחר אמר הבוקר: "לפעמים יש ארועים שהם מעבר לכדורגל והעדפתי להәות בחתונה,שם שמעתי על השתלשלות הארועים והניצחון. ראיתי אל תוך הלילה את השידור המוקלט מהטלוויזיה".

גורמים בהפועל ת"א טוענים שכולם פוחדים ממך, השופטים שפוטים, וכביכול משווים אתכם למכבי ת"א בכדורסל?

&ɱuot;אלו סתם דיקלומים מכאב של אנשים שצר וכואב להם על ניצחונה של מכבי חיפה. אין טעם לשפוט אנשים, האמירות שנזרקות לא שוות עכשיו התייחסות".

מכבי חיפה תתחזק בהמשך?

 "בשביל מה להביא שחקנәם? היה הבוקר אימון ותראה אם צריך חיזוק. מה להביא עוד שחקנים כדי שלך יהיה מה לכתוב?"

 אומרים שיש מיני התארגנות להקמת מנהלת כדורגל, אכן?

 "אתה הרי יודע שאני הייתי מהיוזמים של הקמת מינהלת ליגה לפני 6 שנים, שלא יצאה לפועל אז. אני לא פוסל כלום עכשיו, ואומר לך כי במידה ותקום מינהלת שתהיה לה אג'נדה סדורה ודברים ברורים, הכול ייבדק. אני יודע איך דברים צריכים להיות, ובינתיים כלום עוד לא קרה".

מכבי חיפה תשחק מחר (רביעי) בגביע הטוטו מול הӤועל פ"ת, משחק בו ישתף המאמן אלישע לוי שחקנים רבים מהסגל הרחב. 

במכבי חיפה הבהירו כי הקפטן יניב קטן הוא שסימן למאמן אלישע לוי על רצונו לצאת בגלל כאבים ופציעה, אותה חש במחצית השניה.


חיפה חוגגת אתמול בבלומפילד. לא מתרגשים מהביקורת

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק