ויאדוליד תבחן שוער מנתניה

דין גל שוער הנערים של מכבי נתניה ייצא בעוד פחות משבועיים למבחנים במחלפת הנוער של ריאל ויאדוליד

יום חמישי 24 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT

 אחרי ששלושה שחקנים ממכבי נתניה עברו לשחק באירופה: אבי סטרול בבלגיה, תמיר כהן באנגלית וזאביק חיימוביץ' ברוסיה, ואחרי ששוער קבוצת הבוגרים טארקĠנאטור יצא בעונה שעברה להיבחן בקבוצות באירופה הגיע תורו של שוער קבוצת נערים ג,' דין גל,  לצאת למבחנים בספרד. מדובר בשוער בן 14 המתנשא לגובה 1.85, אשר הגיע למכבי נתניה במהלך העונה שעברה והתאמן בקבוצתו שזכתה באליפות המחוז.

דין גל ייצא בתאריך 4.10.09 למבחנים במחלקת הנוער של ריאל ויאדוליד, השוער קיבל את הזימון לאחר שסקאטורים צפו בו משחק במהלך העונה אחרונה בשער מכבי נתניה וסימנו אותו כבעל פוטנציאל לעבור ולשחק במועדונים באירופה.

אביו של השוער, רוברט גל אמר השבוע: "בתור אבא אני מרוצה מאוד שמכבי נתניה משתפת איתנו פעולה ונתנה לנו את ברכת הדרך. מכבי נתניה דוחפת אותנו להצלחה גם באירופה. בגדול, המערכת מאמינה בילד ונותנת לו את כל הכלים המקצועיים להצליח ולשדרג עצמו. אנחנו מרוצים מאוד מהרמה המקצועית שהילד מקבל כߐן במועדון, מאחר ויש כאן ראייה לטווח ארוך ולעתיד. הילד מרגיש מצוין במכבי נתניה, הוא מקבל שלושה אימוני שוערים בשבוע ממאנים כמו עופר בסון שהוא מאמן השוערים בבוגרים וקובי בלדב. יש כאן צוות בין הטובים בארץ, שקט תעשייתי ואנחנו גם אוהדי הקבוצה הבוגרת, כך שאין תחߕשה טובה יותר מזאת. מבחינתנו היציאה למבחנים באירופה הם ניסיון טוב עבור הילד".

יו"ר מחלקת הנוער של מכבי נתניה, איציק גניש אמר: "דין הוא שוער צעיר ומוכשר ובעל נתונים להצליח גם בספרד, אנו מאחלים לו בהצלחה במבחנים הקרובәם, בכל מקרה דלת ביתו תהיה תמיד פתוחה עבורו".

 

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק