ראדלס חולה, אילייב מנהיג

מכבי תל-אביב עם מיטשל גולדהאר ואלפיים צהובים תשחק בשבת בקריית-אליעזר נגד הפועל חיפה. הבלם רונלד ראדלס חולה ועדיין לא בכושר משחק. איביצה אילייב הסרבי הופךȠלמנהיג נוסח אבי נמני

יום רביעי 23 ספטמבר 2009
אשר גולדברג

מכבי תל-אביב יוצאת בשבת לקריית אליעזר למפגש מחודש נגד הפועל חיפה. אוהדי הקבוצה יתמכו בשחקנים והציפייה היא שלמעלה מ-2,000 אוהדים בצהוב יהיו בחיפה ביחד עם הבעלים, מיטשל גולדהאר.

במכבי תל-אביב יחסרו עדיין את הבלם הבוליביאני רונלד ראדלס החולה בשפעת ומטופל על-ידי רופאי המועדון. ראדלס אינו מצוי בכושר משחק מלא לאחר שאת אימוני טרום העונה ערך עם קבוצה בוליביאנית, ללא דקות משחק. אבי נמני וצוות הכושר של הקבוצה עובדים על תכנית אימונים מיוӗדת עבור ראדלס כדי שיהיה מוכן לערוך את הופעת הבכורה שלו במחזור החמישי בבלומפילד נגד הפועל עכו. נמני התייחס לכושרו של הבלם: "צריך סבלנות ומקצוענות כדי שראדלס לא יכנס מוקדם מדי ויגרור פציעה".

מי שזוכה לשבחים הוא הקשר הסרבי איביצה אילייߑ שמשתפר מאימון לאימון. בשני המשחקים הגביע הטוטו, נגד אשדוד והפועל ר"ג, גילה יכולת גבוהה. בקבוצה אהבו את כיבוש השער בבעיטה חופשית של אילייב אתמול נגד הפועל רמת-גן והשוו את השער לגולים דומים שכבד העומד בראש הצוות המקצועי, אבי נמני.

בעוד שחקנים בקבוצה טוענים שאילייב הוא המנהיג החדש על המגרש ומדברים על נוכחותו הדומיננטית, מי שמאכזב באימונים האחרונים הוא איליה יבוריאן שאף יזכה לשיחת עידוד מהצוות המקצועי. חברו הטוב של איליה יבוריאן, מאור בוזגלו, צפוי על פי אנשי מכבי ת"א לחזור בהדרגה למשחקיӝ אחרי סיום חלון ההעברות בחודש ינואר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק