מראדונה נשבר: היגוואין זומן

אחרי עונה בה כבש 22 שערים במדי הבלאנקוס, חלוץ ריאל מדריד זומן למשחקי מוקדמות המונדיאל, הקריטיים עבור ארגנטינה, מול נבחרות פרו ואורגוואי.̠מקומו של אגוארו בספק

יום רביעי 23 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT
 למרות עונה מדהימה, גונסאלו היגוואין לא זומן לנבחרת ארגנטינה. ריימונד דומנק ונבחרת צרפת חיזרו אחר החלוץ של ריאל, אולם כשהכרטיס למונדיאל בסכנה ומראדונה יודע שמעמדו בסכנה, זומן בסופו של דבר היגוואין.

גונסאלו היגוואין כבש בעונה שעברה במדי ריאל מדריד 22 שערים וזומן רק עכשיו למדי הנבחרת, בעוד את מקומו תפסו חלוצים כמו מרטין פלארמו, המשחק בבוקה ג'וניורס וכן חלוצי ליגה מקומיים אחרים. 

עם היגוואין צפוי לשתף פעולה בחוד הנבחרת ۜיסנדרו לופז, חלוצה של ליון הצרפתית שגם כן בכושר נפלא. מי שדווקא מקומו בסכנה הוא קון אגוארו, חלוצה של אתלטיקו מדריד שאינו פתח במשחק הנבחרת מול ברזיל ומתקשה להציג יכולת גבוהה ביחד עם קבוצתו.

עוד לפני משחקי מוקדמות המונדיאל תפגוש ארגנטינה במשחק ۙדידות את נבחרת גאנה, אולם רב שחקני הסגל למשחק הידידות יורכב משחקני הליגה המקומית. שחקנים מרכזיים נוספים שיזומנו למפגשי הבית הדרום אמריקאי הם חבייאר מסצ'רנו (ליברפול), ליונל מסי(ברצלונה), חסוס סאטולו (נאפולי) ודייגו מיליטו המשחק תחת מוריניו ߑאינטר וכבש צמד במשחק הליגה האחרון. 

מקומה של ארגנטינה במונדיאל כלל אינו מובטח ואף אפשר שעל נבחרתו של מראדונה יהיה לשחק בשלב ההצלבה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק