ווצ'יצ'ביץ בספק להמבורג

בהפועל ת"א מודאגים מהפציעה והעומס של הסרבי, נמניה ווצ'יצ'ביץ' שבספק להרכב הפותח מול המבורג. לגוטמן יש שבוע מנוחה לאושש את הסרבי ולפחות עוד חמישה שחקנים עם עומס

יום חמישי 24 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
 הפועל ת&ͱuot;א אינה עסוקה בשום פעילות עד למשחק ביום חמישי בגרמניה, נגד המבורג בליגה האירופית. "האדומים" ימריאו לגרמניה ביום שלישי, ואמורים לקיים שני אימונים לקראת המשחק החשוב.

המאמן אלי גוטמן והצוות הרפואי, מודאגים מהפציעה בשריר הירך של הקשר הסרבי, נמניה ווצ'יצ'ביץ ומהעומס ממנו הוא סובל. נכון לעכשיו, ווצ'יצ'ביץ בספק למשחק ונראה כי רק באימון המסכם בהמבורג, יוחלט אם השחקן יפתח בהרכב, או יישב בפתיחה על הספסל.

גוטמן יחליט כבר באימון מחר, אם לתרגל את דני בונדר כמגן ימני במקומו של עומרә קנדה. גוטמן אמור לקיים שיחה עם החלוץ הגנאי סמואל יבואה, שמתאושש משפעת ולנסות להחזירו להרכב יחד עם חדוות המשחק שאבדה לו.

בינתיים הידיעות שמגיעות מגרמניה, הם על משבר שפוקד את המבורג. המבורג, הודחה אתמול מהגביע הגרמני ע"י אוסנברוק, אחרי 12Ȱ דקות ודו קרב פנדלים. בשבת תשחק המבורג בבית מול באיירן מינכן, משחק בו תצפה הפועל ת"א.

קלטת המשחק מול באיירן מינכן, תשמש את אלי גוטמן בנוסף לדו"ח הריגול המקצועי שהעביר לו יוסי אבוקסיס, שראה את המבורג במשחק התיקו 1:1 לפני מספר ימים מול פרנקפורט.

תגובות

טלספורט בפייסבוק