בלעדי: עטר בדרך לנתניה

בלעדי: ראובן עטר הוא השם החם שמכין יאמר לעמדת המאמן, לפני או אחרי הפועל ת"א. האוהדים שולחים למועדון מסרים ואיומים על דניאל יאמר

שבת 26 ספטמבר 2009
אשר גולדברג

המשבר העמוק במכבי נתניה הולך ומחמיר, משבר מקצועי והפסדים, במקביל למאבק של האוהדים נגד הבעלים דניאל יאמר.

במבכי נתניה מתכננים מהפך מקצועי, והכוונה היא להחזיר לקופסא את המאמן ראובן עטר, במקומו של נתי עזריה. דניאל יאמר ידחה את ההחלטה, לאחרי צום יום כיפור. נכון לעכשיו אין קביעה על מועד השינוי, או שיהיה לפני משחק הליגה הקרוב ביום ראשון, בעוד שבוע בבית נגד הפועל ת"א,  או שעזריה יקבל עוד הזדמנות לצבור נקודות במשחק המבחן נגד אלי Ӓוטמן וקבוצתו. 

נודע, שראובן עטר, שהיה מועמד לקבל את מכבי נתניה לפני נתי עזריה, יסכים לקחת את התפקיד, ולחזור לבמה המרכזית אחרי שעזב את בית"ר ירושלים. 

בזירת היחסים הקלוקלת בין האוהדים לבעלים דניאל יאמר, נרשם עוד שיאĠשלילי, אחרי הדרישה שיאמר יעזוב, במהלך המשחק בוינטר נגד הפועל ר"ג. למשרדי הקבוצה הגיעו פקסים והודעות עם איומים על דניאל יאמר, וקריאה שיעזוב ויפקד ממכבי נתניה אותה פרק מכל נכסיה בקיץ. שנאת האוהדים ליאמר הולכת וגוברת, והאוהדים מתכננים הפגנות מול ביתו שלȠהבעלים במטרה שימכור ויעזוב את המועדון. האוהדים: יאמר ועזריה, הביתה!

במכבי נתניה מסרבת הסערה להפסק. הקבוצה מעיר היהלומים ממשיכה להסתבך ועדיין לא השיגה ניצחון בכורה מפתיחת העונה, כאשר חניכיו של נתי עזריה הפסידו שוב 1:0 מול הפועל ר"ג. 

בעקבות כך, האוהדים זעמו ומחו לאחר המשחק וטענו כי הקבוצה החליטה להתפרק מכל נכסיה מתחילת העונה, משחקת גרוע ורע מאוד, ולכן הם לא רוצים את הבעלים, דניאל יאמר, שישאר יותר.

דߕוקא בשבוע שבו דניאל יאמר דיבר על כוונתו להשקיע בקבוצה, וירצה להישאר ובשבילו נתניה היא לא עוד קבוצה והוא לעולם לא ייתן לה להתפרק, הגיע התפנית החדה הערב.  האוהדים רואים משהו אחד והבעלים מסתבר רואה דבר והיפוכו.

הקריאה "יאמר הביתה̦quot; התווספה גם נגד המאמן נתי עזריה. אחרי חודשיים בתפקיד המאמן הראשי, הקהל כבר אינו כל כך מחבב את היושב בקווים, במיוחד לאחר תקרית הקפטן. עזריה החליט כי הקפטן קלמי סבן, מסיים את דרכו כמנהיג  וממנה את אלמוג כהן במקומו, מה שלא הותיר עוד רושם חיובי לעזריה והמניות שבו זכה ביציעים.

הקהל מבין כי למעשה נתי עזריה רק בובה על חוט של יאמר, עושה דברו  ואין לו ממש שליטה בשחקנים ובקבוצה, כך שאת האשמה מובילים האוהדים נגד דניאל יאמר ונתי עזריה.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק