דוח דראסיליה: בורדו התקפית

גאורגי דראסיליה כבר העביר לאלישע לוי בטלפון רשמים ראשונים על בורדו, או۪ה ראה מנצחת את ראן 0:1. ההגנה של בורדו היא זו שמתחילה את כל ההתקפות. חיפה ממריאה בשלישי בבוקר

יום שני 28 ספטמבר 2009
אשר גולדברג

גאורגי דראסיליה, עוזרו של אלישע לוי, ראה בעߨב כיפור את בורדו הצרפתית, יריבת מכבי חיפה ביום רביעי הקרוב בליגת האלופות, במשחק הניצחון 0:1 בליגה על ראן, ומתבססת במקום הראשון בטבלה בארצה.

דראסיליה כבר הספיק הערב (שני), מיד אחרי תום הצום, לשוחח עם אלישע לוי ולהעביר לו רשמים ראשונים על בורדוĬ איתה תעשה מכבי חיפה היכרות ראשונה דרך הווידאו רק מחר, לפני האימון המסכם בבורדו.

דראסיליה הבהיר שלמרות שהניצחון של בורדו הושג משער בודד של הברזילאי וונדל, קבוצתו של המאמן לורן בלאן מאוד התקפית ומתבססת על הגנת ברזל מאוד מתואמת, משחקתȠעם ביטחון והיא זו שדרך האגפים פותחת את כל ההתקפות של בורדו, דרך כדורים שנמסרים בעיקו ליוהאן גורקוף, הכוכב שהצטיין בניצחון על ראן למרות שהוחלף כרבע שעה לסיום המשחק.

מכבי חיפה תתכנס מחר בבוקר ותמריא במטוס שכור עם אוהדים רבים ואנשי תקשורת, ותקייߝ מחר בערב אימון בודד, שיהיה ההכנה האחרונה למשחק. 

המאמן אלישע לוי מתכוון להציב במקומו של בוקולי את הקולומביאני ג'ון קולמה, ואילו אייל גולסה אמור להיות משוחרר משמירות בהגנה כדי לאפשר לכדור להיות יותר בשטח של בורדו ולתת להגנה אוויר לנשימה. 

מחר כבר יפגוש דראסיליה את הקבוצה, ומיד לאחר מכן יקיים הצוות המקצועי את ישיבת ההכנה למשחק. במכבי חיפה הבהירו שהאימון בבורדו יהיה סגור לתקשורת, ויאפשרו רק צילומים בחלקו הראשון.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9