באים לבורדו כדי לנצח

גוסטבו בוקולי, קשרה של מכבי חיפה אופטימי לקראת"המשחק מול בורדו מחר: "אפשר לחזור הביתה עם נקודות". שחקן אחר בחיפה: "נחזור ביום חמישי מבורדו עם יין משובח ועם הישג גדול"

יום שלישי 29 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
 מכבי חיפה תקיים הערב (20:30) את האימון היחיד, בתוספת מסיבת עיתואים מסורתית באיצטדיון של בורדו, עליו תשחק מחר מול אלופת צרפת.

מכבי חיפה, אחרי הניצחוןĠבבלומפילד על הפועל ת"א 1:2, צוברת ביטחון ואמונה ביכולת שחקניה, לצבור נקודות ולצאת עם משהו מצרפת.

גוסטבו בוקולי, נבחר לנציג הדוברים בקבוצה הירוקה, וניפק את אשר כולם בחיפה ובקרב חובבי הכדורגל, לשמוע: "מכבי חיפה מוכנה, הפנים הם קדימה וߐפשר לחזור הביתה עם נקודות ראשונות בליגת האלופות".

שחקן בכיר הבטיח: "נחזור ביום חמישי מבורדו עם יין משובח ועם הישג גדול. מכבי חיפה, למרות שהפסידה לבאיירן מינכן, לא נופלת מהגרמנים ולא מבורדו".

את הקבוצה יקבל בבית המלון, גיאורגי דארסיליה, שצפה בראשון במשחק הניצחון של בורדו על ראן. דארסיליה, ישב עוד לפני האימון על התידרוך הטקטי עם אלישע לוי. במכבי חיפה הכינו מצגת וידאו על בורדו, שתוצג לשחקנים היום וגם בתידרוך האחרון מחר.

אימון הקבוצה יהיה סגור לתקשורת ۔ישראלית והצרפתית, אבל בכוונת המאמן להכניס להרכב את ג'ון קולמה לקישור, במקומו של גוסטבו בוקולי. בחוד ההתקפה ימשיך הגיאורגי ולאדימיר דבאשווילי, שזוכה לאמונם של אנשי הצוות המקצועי.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק