ההרכב החיפאי לבורדו נקבע

לקראת המשחק השני בליגת האלופות של מכבי חיפה בבורדו, ה-1ı של אלישע לוי: דוידוביץ', משומר, קינן, טקשיירה, מסיללה, קולמה, כיאל, גולאסה, קטן , גאדיר ודבאלשווילי. יניב קטן: "בורדו החזקה ביותר בבית"

יום שלישי 29 ספטמבר 2009
אשר גולדברג

מכבי חיפה קיימה את אימון ההכנה היחיד בבורדו ביום שלישי בערב, שהיה ברובו סגור לתקשורת המקומית והישראלית. אימון שערך שעה, בו תירגל אלישע לוי את ההרכב למשחק ברביעי.

ההרכӑ לבורדו: ניר דוידוביץ', אייל משומר, דקל קינן, ג'ורג' טקשיירה, פיטר מסיללה, ג'ון קולמה, בירם כיאל, אייל גולאסה, יניב קטן, מוחמד גאדיר ו-ולדימיר דבאלשווילי.

"בורדו החזקה ביותר בבית"

Ȋמכבי חיפה ניצבת בפני המבחן השני במסגרת ליגת האלופות. לאחר התבוסה מול באיירן מינכן, חניכיו של אלישע לוי יעמדו בגאון מול קבוצת עיר היין בורדו ומאמנה המלוטש, לורן בלאן. ערב לפני המשחק, נערך מסיבת העיתונאים הרישמית, שאליה התייצבו אלישע לוי ויניב קטן. 
אלישע לוי, מאמן מכבי חיפה אמר במסיבת העיתונאים: "אני בטוח שצום יום הכיפורים לא ישפיע עלינו. אנחנו צריכים לשחק כפי שאנו יודעים, לנצל הזדמנויות ולנסות להפתיע. יהיה משחק קשה, אך אנחנו באים גם לתקן את הטעויות מול באיירן".<ɢr/>
קפטן מכבי חיפה, יניב קטן, גם כן נאם במסע"ת: "אנחנו מכירים את היריבה, היא הקבוצה לדעתי הכי חזקה בבית. לא באנו בחששות. ۔הפסד מול באיירן לא התקבל בהבנה ואם נפסיד גם זה לא יתקבל בהבנה. נקווה שתהיה המשכיות להצלחה כאן בצרפת. אני נמצא כאן כדי לעזור לבחורים הצעירים".

לורן בלאן: "איפה שנוכל להעניש את מכבי חיפה, נעניש"

לורן בלאן, מאמנה של בורדו הצרפתית התייצב בראשונה במסיבת העיתונאים ואמר לקראת המשחק: "אנו צריכים ללחוץ בשטחהיריב, איפה שנוכל להעניש. אנחנו מתרכזים בעיקר בעצמנו. זה משחק חשוב אבל לא הכי חשוב בהשוואה לבאיירן מינכן ויובߠטוס".

הצרפתי גם התייחס ליריבה הישראלית ואמר: "בבית כזה, הם בטח בונים על נקודות מולנו. נצטרך להיות במיטבנו כדי להכאיב להם במקומות החלשים".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק