אינטר חילצה תיקו בקאזאן

ליגת האלופות: אלופת איטליה נזדקקה לאלילת המזל, כדי להוציא תיקו שני ברציפות 1:1 מול אלופת רוסיה קאזאן. באלוטלי הורחק. דומינגז כבש למארחת, סטנקוביץ' השווה

יום שלישי 29 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT
שלא תטעו,  התוצאה בהחלט משקרת. קאזאן, אלופת רוסיה, הייתה חייבת לנצח, אך נאלצה להסתפק רק בתיקו 1:1 מול "אלופת איטליה" אינטר החלשה. 

10 שחקנים במחצית השנייה לא הצליחו לזעזע את הרשת של חוליו סזאר בשנית, כאשר יכולת אדירה של הברזילאי שמרה על המסגרת סגורה. כעת בארץ המגף יעשו בדק בית בכל הנוגע לעומד בראש הקבוצה, ז'וז'ה מוריניו, שלא משכנע בלשון המעטה. הזמן בהחלט יעשה את שלו.

מהלך המשחק:

<ȯstrong>ההתלהבות הייתה של המארחת קאזאן, פתיחה מרשימה של אלופת רוסיה, כאשר כדור נהדר נשלח לעבר דומינגז, שרץ קדימה והכניע כבר בדקה ה-11 את חוליו סזאר - 0:1 ענק לקאזאן. 

למרות ההלם הראשוני של אינטר, הנראזורי ידעו לחזור בזמן למשחק. בדקה ה-28, מאייקון הצטרף לעזרת ההתקפה הגביה מצויין לתוך הרחבה, הסרבי הותיק, סטנקוביץ' לא היה מכוסה ומקרוב נגח מדוייק פנימה - 1:1 ברוסיה. 

עד תום המחצית ניסתה אינטר להפוך את התוצאה, בזמן שהרוסים ניסו את מזלם בעיקר בהתקפות מתפרצות. 

במחצית השנייה הרוסים נטלו את השליטה במרכז המגרש, בדקה ה-60 מרקו באלוטלי החלוץ האיטלקי של אינטר עשה שטות במרכז המגרש, השופט הוגה החליט לשלוף צהוב שני לשחקן ואדום בעקבותיו. אינטר נותרה ב-10 שחקנים. 

רבע שעה מהסיום יכל ריאזנצב המצויין, שהיתל בכל ההגנה האיטלקית אבל הדרדלה בסיום נחת מחוץ למסגרת. הרוסים המשיכו ללחוץ וߔאיטלקים פשוט במזל מצליחים למנוע שער מוצדק למארחת.

קאזאן: ריז'יקוב; אנסלדי, סזאר נאבאס, שרונוב, סאלוקוודזה; גוקדניז קראדניז, סמאק, נובואה, ריאזנצב; דומינגס, בוכארוב.

אינטר: ז'וליו סזאר; קיבו, סמואל, לוסיו, מייקון; סטנקוביץ', קמביאסו (פטריק ויירה, 80), זאנטי; אטו, מנסיני (קוורסמה, 64), באלוטלי.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק