אבידור וכחלון יירדו לספסל

מכבי ת"א תארח בשבת את הפועל עכו. המאמן אבי נמני, מאמין בקומאץ'Ƞואילייב וייתן להם להמשיך בהרכב כמו גם לייני. יובל אבידור ותמיר כחלון המאכזבים, יירדו לספסל. ראלדס דורש לשחק

יום רביעי 30 ספטמבר 2009
אשר גולדברג
 במכבי ת"א מאמינים שההפסד במחזור האחרון, 3:1 להפועל חיפה הוא תקלה ממנה תצא הקבוצה לדרך חדשה. ההכנות למשחק בבלומפילד נגד הפועל עכו, הן בסימן שינוי החשיבה, בעיקר אצל השחקנים.

הוותיקים בקבוצה הזכירו והזהירו מהפועל עכו, שלפני מספר שנים במסגרת גביע המדינה הדיחה והלמה במכבי ת"א בבלומפילד 0:4.

המאמן אבי נמני, מאמין ברכש השחקנים הזרים שלו, ובכוונתו לתת להם להמשיך בהרכב הפותח. אנדריי קומאץ' הסלובני ואיביצ'ה אילייב הסרבי,Ġימשיכו כמו גם שירן ייני. להרכב יחזרו מסופסלי השבוע שעבר, איליה יבוריאן וגיזרמו ישראלביץ'.

בנוסף לעמנואל מאיוקה, יירד לספסל אחד מבין המאכזבים של השבועות האחרונים, תמיר כחלון או יובל אבידור. אפשר שהשניים לא ישחקו, במידה ונמני יחזיר גם את יוסי שۑחון ל-11 הפותחים.

הבלם הבוליביאני רנאלדו ראלדס, מבקש לשחק בשבת, וטוען כי חזר לכושר משחק. נראה שאבי נמני ימתין עם ראלדס למחזור השישי, מול הפועל רעננה בחוץ.

השוער לירן שטראובר חזר לאימונים, ומחר ינסה גם לבעוט בכדור ברגלו הפגועה. במߛבי ת"א מאמינים שהקפטן יחזור אל בין הקורות, במקומו של גיא סולומון.

צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק