בשיקטאש אכלה אותה

ליגת האלופות: צסק"א מוסקבה וחואנדה ראמוס השיגו ניצחון בכורה 1:2 במפעל על בשיקטאש, שעם הפסד שני ברציפות, מתרחקת מהשלב הבא. זאגוייב וקרסיץ' כבשו לרוסים

יום רביעי 30 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT

לא כוחות - לא רק בהפרשי איכות הכדורגל, אלא גם הטמפרטורה הנמוכה שירדה עד ל-6 מעלות בלבד, שהקשתה על הטורקים ובעיקר על המנטאליות מה שהוליך לניצחון 2:1 סולידי לצסק"א מוסקבה

חואנדה ראמוס, המאמן של ריאל מדריד בעונה שעברה, הגיע להעניק את חוכמתו לעשירים ממוסקבה. זה לא הלך טוב במחזור הראשון, אבל זה הלך יותר טוב הערב בבית, כאשר שחקנים צעירים כגון זאגוייב, שנחשב לעילוי ברוסיה, כבש שער אדיר, שבטוח יתחרה על שער המחזור בליגת האלופות.

מנגד, בөיקטאש כנראה תגיד שלום מוקדם לליגת האלופות עם שני הפסדים רצופים, לא כך קיוו אצל אלופת טורקיה לפתוח את העידן האירופי.

מהלך המשחק: 

פתיחה מהממת לצסק"א מוסקבה - בעיטה אדירה של הילד המבטיח של הכדורגל הרוסי,Ġאלן זאגוייב כבר בדקה השביעית באומנות לחיבורים. בהחלט שער שיתחרה על שער המחזור - 0:1 לצסק"א. 

הרוסים חיפשו בשנית את השער, אבל ההגנה הטורקית עמדה היטב. ואילו בצד השני, הטורקים בקושי בקושי בעטו לשߢר  ועוד לכיוון המסגרת. 

המחצית השנייה לא שינתה הרבה, כלומר התקפות נוספות של צסק"א שהניבו שער נהדר נוסף. בדקה ה-61 כדור מצויין נשלח לקרסיץ', שהצליח להכניע שוב את רושטו האומלל - 0:2 לצסק"א מוסקבה.&nbɳp;

ממש לפני תום ה-90 דקות, בשיקטאש פיספסה הזדמנות להמתיק את הגלולה, כאשר איברהים קאס החמיץ מול אקניפייב והלכה ההזדמנות. והנה עם האוכל בא התיאבון ובתוך תוספת הזמן בעט איסמעיל בעיטה אדירה לשער והכניע את אקניפייב האיום - 2:1 לצסק"א.

צסק"א מוסקבה: אקניפייב, סמבראס, איגנאשביץ', ברזוצקי, זאגוייב (גריגיורייב 46), מאמייב, מרק גונזאלס (שייניקוב, 78), אודיאה, קרסיץ', ברזוצקי ונסיד (רחמיץ', 64). 

בשיקטאש: רושטו, איסמעיל קוייבשי, איברהים קאס, סיבוק, ניהאט, מרט נוברה, טלו, אקרם, חולסקו (יוסוף סימסק, 34), פרארי וארנסט. 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק