היינו יכולים לנצח

מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי מאוכזב מההפסד לבורדו בדקות הסיום והאמין שקבוצתו יכלה לנצח. עוד מלוי: "עשיסו המון דברים טובים. בטח לא הגיע לנו להפסיד". יניב קטן: שלא מבקיעים, סופגים

יום רביעי 30 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT

הרבה זמן לא נראו במכבי חיפה כ"כ הרבה חיוכים אחרי הפסד. במכבי ӗיפה ידעו בסיום המשחק כי הם באמת עשו כמעט את הכל על מנת שלא להפסיד לאלופת צרפת במגרשה הביתי. כמעט ולנצח. 

מאמן הקבוצה, אלישע לוי אמר בסיום: "שיחקנו טוב. עשינו המון דברים טובים ונכונים והיו לנו הזדמנויות לנצח את המשחקȮ נכון, היינו קצת לא מרוכזים ליד השער. אבל בסה"כ יש הרבה מאוד דברים טובים שקרו במשחק וצריך לקחת אותם ולהמשיך איתם הלאה".

לוי נשאל על החלטתו של להחליף את יניב קטן: "הייתי חייב להשאיר שני חלוצים על המגרש. יניב שחקן מאוד פיזי והוא Ӕיה יכול לעזור לנו לכבוש את השער שהיה מעניק לנו את השוויון. בסופו של דבר, מדובר בהפסד מתסכל, אבל אנחנו יכולים להיות גאים".

הקפטן, יניב קטן הוסיף: "זה מאכזב ואכזרי. נתנו הופעה טובה ולא הגיע לנו להפסיד, אבל ככה זה. ברמەת האלה, כשאתה לא מבקיע אתה סופג. עשינו עבודה מצויינת, זה היה משחק חוץ קשה מאוד ואם היינו מבקיעים הכל היה נראה אחרת".

"אולי אנחנו לא מספיק טובים בהתקפה, כי הגענו למצבים טובים ולא הבקענו.. צריך לקחת את הדברים הטובים מהמשחק, והיו כאלה. יש ל۠ו קבוצה מצויינת בסך הכל, ואנחנו מרימים את הראש וכבר חושבים על מכבי פ"ת. הליגה חשובה מבחינתנו, וזה הולך להיות משחק קשה מאוד".

שלומי ארבייטמן אמר: "היה חסר לנו קצת בשביל לנצח, אבל יש ימים כאלה. אנחנו צריכים להסתכל קדימה, שיחקנו היום טוב, נתנו כדורגל מצוין לאורך כל המשחק ולא היינו רחוקים מלעשות תוצאה טובה. לצערנו, ספגנו שוב בדקה קריטית".
"אנחנו שייכים לליגה הזאת. לא נתנו לנו סיכויים להגיע לליגת האלופות, אבל שיחקנו מצוין גם נגד באיירן מינכן וגם נגד בורדו. אני בטוח שנוציא בהמשך תוצאות הרבה יותר טובות". 

צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק