סהר מהמר על עתידו בנבחרת

בן סהר, שחקנה של אספניול, אינו מוכן להגיע ולעשות טירונות ונראה שלא יוזמן לשני המשחקים הקרובים של הנבחרת. אי הגעתו של החלוץ תסתם כנראה גולל על עתידו במדים בכחול לבן

שבת 03 אוקטובר 2009
אשר גולדברג

פרשת בן סהר מול שלטונות צה"ל תופסת תאוצה, כאשר בצה"ל דורשים מהשחקן שלא עשה טירונות ולטענתם לא עמד בסיכומים שהושגו עימו, ۜהגיע ביום שני הקרוב ולעשות טירונות של 25 ימים.

סהר, ע"י מקורביו, טוען כי אינו יכול לחזור לישראל מאחר ויש לו הסכם מול קבוצת אספניול, ובמידה ויאיימו עליו בצה"ל כי ייעצר כשיגיע למשחקי הנבחרת- בכוונתו לא להגיע לזימון הקרוב לקראת המשחקים מול מולדובה במוצאי שבת הבא ומול שוויץ, ארבעה ימים מאוחר יותר.

בנבחרת ישראל ובהתאחדות לכדורגל הודיעו כבר לפני מספר חודשים כי הם מסירים את הטיפול בנושא בן סהר, ועכשיו אמר גורם בכיר שבן סהר מהמר על עתידו בכדורגל הישראלי והיה יכול לפתוۨ את הנושא כבר מזמן, כאשר העדיף להיות בארץ בחופשה באילת ובמקומות אחרים ולא לבצע טירונות קצרה. 

רק מחר (ראשון) אחרי התייעצות בין דרור קשטן לאנשי ההתאחדות יוחלט אם לזמן את החלוץ. נכון לעכשיו, השחקן שעל שמו נקרא חוק מוזר שהועבר בכנסת בשם 'חוӧ בן סהר', ע"י פוליטיקאים שאינם ראוים להיות בכנסת ישראל ופעלו בהליך פופולארי, יודע הלילה למנהל נבחרת ישראל אם הוא עולה על הטיסה באמצע השבוע לישראל.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק