ראלדס לא עזר בשכונה

אחרי התיקו המביש מול הפועל עכו אתמול, הפסידה מכבי ת"א 1:0 לבני יהודה במשחק אימון בשכונה. לירן כהן כבש לזהובים. במכבי כועסים על ראלדס, שממריא למשחק נבחרתו מול ברזיל

יום ראשון 04 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
 במכבי ת"א ממשיכים במומנטום השלילי. לאחר שסיימו בתיקו מאכזב אמש (שבת) מול הפועל עכו, פגשו חניכיו של נמני את בני יהודה למשחק אימון בשכונת התקווה שהסתיים בהפסד 1:0 לבני יהודה.

בדקה ה-67 הצליח אקס מכבי, לירן כהן לעבור בקלות את רולנד ראלדס ולהכניע את גיא סולמון בדרך לניצחון. שערו של לירן כהן היה השני במאזנו מאז נחת בשכונה.

במכבי ת"א החליטו לאמץ את "השתיקה הרועמת" ולעצור את הביקורת על השחקנים, אחרי עוד אכזבߔ מבלבלת בתיקו 1:1 נגד הפועל עכו שמתחת לקו האדום.

במועדון שותקים, אבל לכולם שם ברור שיהיה בקרוב מי שיצית גפרור ויוסיף שמן למדורה הצהובה מקרית שלום.

הביקורת הכי נוקבת היא על שחקני הרכש ועל הלחץ הרב אשר הופעל להביא אותם. הביקורת היאĠגם לכיוון הסוכנים שהביאו שחקנים שאינם מוכנים לליגה, שחקנים שהיו מחוץ למועדונים והיו נשארים בלי קבוצה בכל מקרה.

הסיפור החם מקרית שלום, שייך עכשיו לבלם הבוליביאני, רונאלד ראלדס, שיוצא למולדתו לסגל של נבחרת בוליביה במשחקי העליה למונדיאל בדרום אמӨיקה. ראלדס, אמור לשחק נגד נבחרת ברזיל, ובין השאר יפגוש מולו את קאקה וחבריו. במכבי ת"א לא מבינים איך שחקן שאינו מסוגל לשחק בליגה שלנו, מוזמן לשחק בנבחרת הלאומית.

שחקן בקבוצה אמר הבוקר: "משחקי הנבחרת הקרובים, יגרמו שלא להתעסק בנו בתקשەרת. אבל ההרגשה היא קשה כי הבום של מכבי ת"א אינו מוסיף כבוד. ביכולת הזו מכבי ת"א בקושי תסיים במקום השישי או השביעי. השחקנים הם האשמים, אי אפשר להסביר למה זה קורה".

צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

תגובות

טלספורט בפייסבוק