מיטשל א' - גולדהאר ב'

מיטשל גולגהאר, הבעלים של מכבי ת"א, טס לעסקיו בקנדה. גולדהאר לא יצר אווירה של ביקורת ונתן עוד מנת זמן לשקט. אבל ישנו גם מר מיטשל שלא יתן לבינוניות להרוס את מכבי. גולדהאר או מישל, מי הפנים שיגיע

יום שני 05 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
מכבי ת"א קיבלה הבוקר ממיטשל גולדהאר את השקט התעשייתי לו היא זקוקה כדי לקום מהקרשים. ישנה פגרה ובעוד פחות משבועיים משחק חוץ נגד הפועל רעננה. 

בניגוד לגורמים שונים שהאמינו שגולדהאר ישגר אמירות על היכולת הדלה שהופגנה בפניו נגד הפועל חיפה ועכו, החליט הבעלים הקנדי להרגיע את המערכת, את האוהדים ולתת לשחקנים להבין לבד שהם הולכים ומכדררים על חבל דק מאוד.

גורם במכבי תל-אביב סיפר: "יש לבעלים את שני הפנים שיש לכל איש עסקים וראינו זאת אצל אלכס שניידר, דניאל יאמר והאוליגרכים האחרים. ישנו מיסטר מיטשל המחייך והמרגיע. ישנו גם אדון גולדהאר שיתנהג כמו איש עסקים רציני.Ġהכותרת היא שהקנדי עם מטוסו הפרטי לא יתן בפעם הבאה לאי האכפתיות, ללחץ וליכולת המשפילה לשרור במועדון".

במכבי תל-אביב מאמינים בסגל השחקנים הקיים ובעיקר גם כי אין להם כרגע שום ברירה אחרת. כן מאמינים בקבוצה שלמרות חסרונם של שחקנים מהנבחרת הצעۙרה והזרים שיצאו למשחקי נבחרותיהם (קומאץ', יבוריאן, מאיוקה וראדלס), יגובש ההרכב הנכון.

הכוונה היא לקיים שיחות עם מספר שחקנים שנראים לא מחוברים לעונה הנוכחית ובראשם יובל אבידור, יוסי שבחון ותמיר כחלון.

כמו בקבוצת המועדון, גם בקרב קהל אוהדי מכבי תל-אביב אין שקט. הסכסוך בין ארגוני האוהדים נמשך על רקע מפגן האלימות בין המחנות ולאחרונה ישנה התקדמות בין הנהלת הקבוצה לבין ארגון "השחקן ה-12" על מנת לפתור את המשבר ולאפשר לארגון "השחקן ה-12" לחזור אל היציעים. כזכור, השחקן ۔-12 אינו מגיע למשחקי הקבוצה מאז יצא בהודעה כי אינם יכולים להילחם באלימות מצד ארגון "האולטראס". גם ארגוני האוהדים בכדורסל יצאו בצעד דומה.  דווקא שקט יחסי נשמר בעקבות תוצאות הקבוצה המאכזבות בשלושת המשחקים האחרונים.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק