גרשון יסכים לאמן הנבחרת

מקורב למכבי תל-אביב אמר: "הכסף לא מעניין אותו. אם הוא יתרשם שהוא יוכל להצליח בתפקיד הוߐ יקח אותו". בעקבות הפסדה של אלבה ברלין אמש פחת הסיכוי כי בורשטייין יעבור לשחק בגרמניה

יום רביעי 07 אוקטובר 2009
שלמה חסיד
 מאמן מכבי תלĭאביב, פיני גרשון, עשוי להסכים לאמן את נבחרת ישראל אם זו אכן תוצע לו, כפי שמתכוונים לעשות באיגוד הכדורסל. 

עד לפני זמן מה כלל לא חשב על האפשרות לאמן את הנבחרת ובעבר כשהתפקיד הוצע לו הוא לא הסכים לכך. אולם כעת דעתו השתנתה והוא חושב שהוא יכול להצליח בתפקיד.

אחד מחבריו הקרובים ביותר של פיני גרשון אמר הבוקר ל-TELESPORT: "פיני עשוי להסכים לאמן את הנבחרת. כל השאלה היא איך יציעו לו את התפקיד. העניין הכספי הוא הכי פחות חשוב אבל התנאים מסביב כן. מחנות אימונים, אפשרות להעמיד קבוצה Әובה ולתת הופעות ראויות זה כל מה שמעניין אותו. אם הוא יתרשם שהתנאים בשלו לכך הוא יבוא לאמן את הנבחרת בכיף".

כידוע, הדחתה של הנבחרת מאליפות אירופה כבר לאחר שני משחקים גרמה לקודקודי איגוד הכדורסל לחשוב לעומק על מהפכה בתפקיד המאמן וגורמים בכירים באיגוד אף הכריזו כי גרשון הוא המועמד המוביל לתפקיד.

בעניין שחקן הנבחרת, טל בורשטיין, הפסדה של אלבה ברלין אתמול במשחקי הפלייאוף מצמצמם את הסיכוי שלו להגיע לגרמניה בעקבות סכנת אי ההעפלה של הקבוצה ליורוליג. 

אחד מחבריו של בורשטיין אמר: "מראש הם אמרו שאם הם יגיעו ליורוליג יהיה להם יותר כסף בשביל טל למרות שהוא מוכן להתפשר כספית ולהיות שם גם במפעל היול"ב קאפ. ברלין מתאימה לו, זאת עיר עם קהילה יהודית ועם בית חב"ד מאוד מפותח וטל מעוניין לשחק שם. כמובן שההפסד שלהם והפער הגבוה יחסית מצמצם את הסיכוי אבל זה לא אומר שהוא לא יגיע לשם בכל מקרה. הם רוצים אותו כבר הרבה זמן והם רציניים".

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק