1

גרנט נפגש עם הארט, סטורי ומאנה

אברהם גרנט, קיים אתמול עד חצות פגישה מקצועית עם אנשי הצוות המקצועי של פורט'מות. לצידם של גרנט, פול הארט והמנכ"ל פיטר סטורי, נכח גם איש העסקים הישראלי, רוני מאנה

יום חמישי 08 אוקטובר 2009
אשר גולדברג
 ביום שני יעלה אברהם גרנט על כר דשא האימונים של פורט'סמות, ויתחיל לעבוד בתפקידו החדש בכדורגל האנגלי. הגדרת התפקיד אינה חשובה בשלב. מנג'ר? יועץ מקצועי? מנהל טכני מקצועי? או עוזר מיוחד?
העבודה נקבעה ע"י הבעלים החדש מערב הסעודית, עבד אל פראג' שכבר שוחח עם אברהם גרנט, והיה כביכול הראשון לבשר לו על המינוי שתפר לו בהצלחה, פיני זהבי.

גרנט נפגש עם המנג'ר פול הארט, ועם המנכ"ל פיטר סטורי לשיחה שנמשכה באווירה מרוממת במשߚ למעלה משלוש שעות. את אווירת הישראליות, הביא גרנט כבר אתמול, כשסביב השולחן כאילו שייך לעניין ומגלה מעורבות, היה איש העסקים הישראלי, רוני מאנה.


מאנה (מימין) מה הוא עשה בפגישה?

הארט, שהיה לפני 3 שנים אחראי על האקדמיה בפורט'סמות, מכיר מצויין את גרנט. הוא נתן סקירה מקצועית כללית ודיבר על שני המשחקים הקרובים. פיטר סטורי, דאג שלכולם יהיה ברור ובעיקר לתקשורת האנגלית, שהארט הוא הߞנג'ר והקובע הבלעדי את ההרכב, בצמוד לעצות ולייעוץ של אברהם גרנט.

גרנט סיפר כי קיבל אישור לצרף בחודשים דצמבר-ינואר, שניים או שלושה שחקנים חדשים, בהתאם לצרכים ולתוצאות. התקשורת האנגלית, קיבלה את המינוי של גרנט בחשדנות ושם כבר מעריכים כבר מתי ימונה גרנט למנג'ר הקבוצה, במקומו של הארט.

תגובות

טלספורט בפייסבוק